Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.ПЦБ. Курс 1.

ПЦБ-16-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iнженерна та комп`ютерна 1006практикаНар.геометрii
графiка
9.30Iноземна мова513,516, практикаIноземн.мови
516а
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чВища математика521лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
9.30зФiзика414, 415практикаФiзики
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова513,516, 526практикаIноземн.мови
14.30Iнженерна геодезiя418практикаЗемлевп.,буд.д
_Середа_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Теоретична механiка521лекцiяТеор.механiкипроф.Слободянюк С.О
_Четвер_
9.30чIнформатика4004практикаПрикл.математ.
9.30зВища математика519практикаВищ.математик
11.00Фiзика412лекцiяФiзикидоц.Карасьов Г.Г.
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
9.30чТеоретична механiка521практикаТеор.механiки
11.00чIнженерна геодезiя422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
13.00чВища математика519практикаВищ.математик
ПЦБ-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iнженерна геодезiя418практикаЗемлевп.,буд.д
9.30Iноземна мова525, 526практикаIноземн.мови
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Iнженерна та комп`ютерна 1006практикаНар.геометрii
графiка
9.30чВища математика521лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
9.30зВища математикав302практикаВищ.математик
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Теоретична механiка521лекцiяТеор.механiкипроф.Слободянюк С.О
13.00зIнформатика4004практикаПрикл.математ.
_Четвер_
9.30Iноземна мова513, 516практикаIноземн.мови
11.00Фiзика412лекцiяФiзикидоц.Карасьов Г.Г.
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00зФiзика414, 415практикаФiзики
9.30чТеоретична механiка423практикаТеор.механiки
9.30зВища математика521практикаВищ.математик
11.00чIнженерна геодезiя422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
ПЦБ-16-3
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзика412лекцiяФiзикидоц.Веселова С.I.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iнженерна геодезiя418практикаЗемлевп.,буд.д
_Вiвторок_
9.30чФiзика414, 415практикаФiзики
9.30зВища математика522лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мовав205,512, практикаIноземн.мови
в306а
_Середа_
9.30Теоретична механiка521лекцiяТеор.механiкидоц.Севастьянова О.Є.
11.00Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
_Четвер_
9.30чВища математика522практикаВищ.математик
9.30зIнформатика4004практикаПрикл.математ.
11.00Iноземна мова525,526, практикаIноземн.мови
516а
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00Iнженерна та комп`ютерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
9.30чIнженерна геодезiя422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
9.30зВища математика322бпрактикаВищ.математик
11.00чТеоретична механiка423практикаТеор.механiки
ПЦБ-16-4
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзика412лекцiяФiзикидоц.Веселова С.I.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чВища математика519практикаВищ.математик
9.30зВища математика522лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова515, 521практикаIноземн.мови
_Середа_
9.30Теоретична механiка521лекцiяТеор.механiкидоц.Севастьянова О.Є.
11.00Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
13.00чТеоретична механiка423практикаТеор.механiки
13.00зВища математика522практикаВищ.математик
14.30Iнженерна геодезiя419практикаЗемлевп.,буд.д
_Четвер_
9.30Iноземна мова516а, 526практикаIноземн.мови
11.00чIнформатика4004практикаПрикл.математ.
11.00зФiзика414, 415практикаФiзики
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геодезiя422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
11.00Iнженерна та комп`ютерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
ПЦБ-16-7п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзика407лекцiяФiзикипроф.Дiкарев Б.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iноземна мовав101, в205практикаIнт.навч.iн.мов
14.30Iноземна мовав101, в205практикаIнт.навч.iн.мов
_Вiвторок_
9.30чВища математика353практикаВищ.математик
9.30зВища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00чТеоретична механiка521практикаТеор.механiки
14.30Iноземна мова409, 452практикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
9.30Теоретична механiка521лекцiяТеор.механiкидоц.Севастьянова О.Є.
11.00Вища математика522лекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
13.00Iнженерна геодезiя419практикаЗемлевп.,буд.д
_Четвер_
9.30зВища математика522практикаВищ.математик
11.00Iнженерна та комп`ютерна 1006практикаНар.геометрii
графiка
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
14.30Iноземна мова521, 510практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геодезiя422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
11.00чФiзика414, 415практикаФiзики
11.00зIнформатика2002практикаПрикл.математ.
Копія від 29.05.2017