Календар сесiї

Розклад для кафедр ( Механiчний ф-т ). 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк.

IBTC Автом.та елект. Будiв.машин ЕРМ Матер.обр.мат.

IBTC
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чЧисловi методи i 1007практикаМIТ-15
моделювання на ЕОМ
9.30чТеорiя електричних сигналiв502практикаМIТ-14
9.30чЧисловi методи i 487лекцiяМIТ-15доц.Коряшкiна Л.С.
моделювання на ЕОМ
9.30зПобудова iнформацiйно-1007лекцiяМIТ-13ст.в.Посилаєв О.О.
вимiрювальних сист.
9.30зПроектування систем i з.в.09лекцiяМIТ-14
11.00Електронне та електричне 09лекцiяАГ-13ст.в.Посилаєв О.О.
обладання автомобiлiв
_Вiвторок_
9.30чМоделювання i оптимизацiя 487лекцiяМIТ-13ас.Лукашук Г.О.
систем керування
9.30чОснови електронiки552лекцiяМIТ-15ст.в.Посилаєв О.О.
9.30зОбробка результатiв 1006практикаМIТ-14
вимiрювання
9.30Технiчна механiка09 /502лекцiяМIТ-16ас.Пономарьов С.М.
11.00чМоделювання i оптимизацiя 1006практикаМIТ-13
систем керування
11.00чОснови електронiки487практикаМIТ-15
11.00зМетрологiя та вимiрювання487практикаМIТ-13
11.00зТеорiя автоматичного керування1006практикаМIТ-14
11.00Прикладна механiка i основи 09лекцiяАУТП-15ас.Пономарьов С.М.
конструювання
_Середа_
9.30зВимiрювальнi перетворювачi09практикаМIТ-14
9.30Моделi та методи прийн. 487лекцiяАУТП-16-мпроф.Прокопчук Ю.О.
рiшень
11.00чМоделi та методи прийн. 1006практикаАУТП-16-м
рiшень
11.00Мiкропроцесорнi системи487лекцiяМIТ-13проф.Ковшов Г.М.
11.00Проектування систем i засобiв 388лекцiяМIТ-14ас.Пономарьов С.М.
вимiрюв.
11.00Теорiя механiзмiв i машин09лекцiяАГ-15ст.в.Мельникова Л.Г.
13.00чБази даних i знань1006практикаМIТ-13
13.00чПроектування систем i засобiв 388практикаМIТ-14
вимiрюв.
13.00зЕлектричнi пристроi502практикаМIТ-15
13.00зТеорiя експерименту1006практикаМIТ-13
13.00Теорiя механiзмiв i машин09практикаАГ-15
14.30чПрикладна механiка i основи 502практикаАУТП-15
конструювання
_Четвер_
9.30Бази даних i знань487лекцiяМIТ-13проф.Прокопчук Ю.О.
11.00Вимiрювальнi перетворювачi487лекцiяМIТ-14проф.Ковшов Г.М.
11.00Основи стандартизацii 1007 /283лекцiяМIТ-15ас.Лукашук Г.О.
сертифiкайii
11.00Теорiя механiзмiв i машин09лекцiяБМО-15ст.в.Мельникова Л.Г.
13.00чМiкропроцесорнi системи487лекцiяМIТ-13проф.Ковшов Г.М.
13.00чТеорiя механiзмiв i машин09практикаБМО-15
13.00зМоделювання i оптимизацiя 487лекцiяМIТ-13ас.Лукашук Г.О.
систем керування
13.00зТеорiя механiзмiв i машин09лекцiяАГ-15ст.в.Мельникова Л.Г.
_П`ятниця_
8.00Iдентифiкацiя та моделювання 487лекцiяАУТП-14ст.в.Посилаєв О.О.
технолог. об*ектив
8.00Обчислювальна технiка i 09лекцiяМIТ-16доц.Коряшкiна Л.С.
програмування
9.30чДеталi машин09лекцiяБМО-14доц.Мацевич I.М.
9.30чЕлектронне та електричне 283практикаАГ-13
обладання автомобiлiв
9.30зIдентифiкацiя та моделювання 1006практикаАУТП-14
технолог. об*ектив
9.30зМiкропроцесорнi системи383практикаМIТ-13
9.30Обчислювальна технiка i 502практикаМIТ-16
програмування
9.30Теорiя автоматичного 487лекцiяМIТ-14ас.Лукашук Г.О.
керування
11.00чДеталi машин09практикаБМО-14
11.00Обробка результатiв 487лекцiяМIТ-14ас.Лукашук Г.О.
вимiрювання

Автом.та елект.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30чАвтоматизацiя виробничих 382лекцiяТБК-13доц.Чумак Л.I.
процесiв
9.30чОснови автоматизованих систем 1006практикаАУТП-13
керування технол
9.30зАвтоматизацiя технологiчних 386практикаАУТП-13
процесiв
9.30зСистемний анвлiз382лекцiяАУТП-14доц.Базилевич Ю.М.
9.30Комп`ютернi технологii384лекцiяАУТП-16-мдоц.Ужеловський В.О.
11.00чОснови САПР1006практикаАУТП-13
11.00зЕлектроустаткування 1006практикаАУТП-13
технологiчних комплексiв
11.00зСистемний анвлiз383практикаАУТП-14
11.00Застосування мiкропроц. технiки382лекцiяАУТП-16-мдоц.Чумак Л.I.
_Вiвторок_
8.00Автоматизацiя технологiчних 382лекцiяАУТП-13доц.Чумак Л.I.
процесiв
9.30чКомп`ютернi технологii384лекцiяАУТП-16-мдоц.Ужеловський В.О.
9.30чОснови САПР1007практикаАУТП-13
9.30зЕлектротехнiка електронiка та в01практикаАГ-14
мiкропроцес. технiка
9.30зУчбовий практикум1007практикаАУТП-13
9.30Автоматизацiя виробничих 382лекцiяТБК-13доц.Чумак Л.I.
процесiв
11.00Теорiя автоматичного керування382лекцiяАУТП-14доц.Ужеловський В.О.
11.00Учбовий практикум502практикаАУТП-13
13.00чСистемний анвлiз382лекцiяАУТП-14доц.Базилевич Ю.М.
13.00зТеорiя автоматичного керування382лекцiяАУТП-14доц.Ужеловський В.О.
_Середа_
8.00Основи проектування систем 1007практикаАУТП-13
автоматизацii
9.30чЕлектротехнiка електронiка та 382лекцiяАГ-14доц.Ужеловський В.О.
мiкропроцес. технiка
9.30зМiкропроцесорна технiка383лекцiяАУТП-14ас.Дубов Т.М.
11.00зЗастосування мiкропроц. технiки384практикаАУТП-16-м
11.00Мiкропроцесорна технiка382лекцiяАУТП-14ас.Дубов Т.М.
13.00чМiкропроцесорна технiка383практикаАУТП-14
13.00Технiчнi засоби автоматизацii382лекцiяАУТП-15доц.Ужеловський В.О.
_Четвер_
9.30чЕлектричнi вимiрювання121практикаАУТП-14
9.30зАвтоматизацiя виробничих 383практикаТБК-13
процесiв
9.30Електроустаткування 382лекцiяАУТП-13доц.Базилевич Ю.М.
технологiчних комплексiв
9.30Фнформацiйнi технологii у н/д.385лекцiяАУТП-16-мдоц.Ткачов В.С.
11.00зТехнiчнi засоби автоматизацii1007практикаАУТП-15
11.00Електричнi вимiрювання121лекцiяАУТП-14ас.Дубов Т.М.
11.00Основи ком.iн. управлiння382лекцiяАУТП-13доц.Ткачов В.С.
13.00чТехнiчнi засоби автоматизацii382лекцiяАУТП-15доц.Ужеловський В.О.
_П`ятниця_
8.00Електротехнiка електронiка та 353лекцiяБМО-15доц.Лазарєв В.М.
мiкропроцес. технiка
9.30чМiкропроцесорна технiка383практикаАУТП-14
9.30чТехнiчнi засоби автоматизацii385практикаАУТП-15
9.30зОснови САПР382лекцiяАУТП-13ас.Дубов Т.М.
9.30Електротехнiка електронiка та 121практикаБМО-15
мiкропроцес. технiка
11.00зТеорiя автоматичного керування1006практикаАУТП-14
11.00Електротехнiка електронiка та 121практикаАУТП-15
мiкропроцес. технiка
11.00Основи автоматизованих систем 382лекцiяАУТП-13ас.Дубов Т.М.
керування технол

Будiв.машин
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30чБудiвельна технiка283практикаПЦБ-15-4
9.30зБудiвельна технiка283практикаПЦБ-15-3
9.30Вантажнопiдйомна 322блекцiяБМО-14доц.Голубченко О.I
транспортуюча та трансп. техн.
11.00Моделювання робочих 3005лекцiяБМО-16-мас.Спiльник М.А.
процесiв б/м
13.00Спецкурс за фахом3005лекцiяБМО-16-мас.Спiльник М.А.
_Вiвторок_
9.30чБудiвельна технiка та д.м.о.283лекцiяЛIБ.БП-15доц.Хожило М.Є.
9.30зБудiвельна технiка та д.м.о.283практикаЛIБ.БП-15
9.30зУчбовий практикум285практикаБМО-14
9.30Гiдравлiка. гiдро-та 322блекцiяАГ-15доц.Шатов С.В.
пневмоприводи
11.00чОснови автоматизацii 283практикаБМО-13
пректування машин
11.00зБудiвельна технiка322блекцiяТГПВ-13-2доц.Хожило М.Є.
11.00зМеханiзованний iнструмент283практикаБМО-13
11.00Гiдравлiка. гiдро-та 328апрактикаБМО-15доц.Шатов С.В.
пневмоприводи
11.00Сучаснi методи дослiдження та 3005лекцiяБМО-16-мдоц.Голубченко О.I
розрах. дин.проц
13.00Машини та обл. для реконстр. 283лекцiяБМО-13доц.Шатов С.В.
буд.
13.00Оцiнка ефективностi ДМБ3005практикаБМО-16-м
14.30зСпецкурс за фахом3005лекцiяБМО-16-мас.Спiльник М.А.
14.30Основи автоматизацii 502лекцiяБМО-13доц.Хожило М.Є.
пректування машин
_Середа_
8.00чБудiвельна технiка322блекцiяПЦБ-16стдоц.Пантелеєнко В.I.
9.30чБудiвельна технiка322блекцiяПЦБ-15-7пдоц.Пантелеєнко В.I.
9.30чВантажнопiдйомна 283лекцiяБМО-14доц.Голубченко О.I
транспортуюча та трансп. техн.
9.30Дорожнi машини285лекцiяБМО-13доц.Шатов С.В.
13.00Основ. автом. виробн. проц. в 283лекцiяАДА-14доц.Пантелеєнко В.I.
тран. будiвн.
_Четвер_
9.30чБудiвельна технiка283практикаТГПВ-13-2
9.30зБудiвельна технiка283практикаТГПВ-13-1
9.30зУчбовий практикум з дорожних 285практикаБМО-13
машин
11.00чГiдравлiка. гiдро-та 283практикаАГ-15
пневмоприводи
13.00зБудiвельна технiка283практикаПЦБ-16ст
_П`ятниця_
8.00зБудiвельна технiка283практикаПЦБ-15-1
9.30зБудiвельна технiка283практикаПЦБ-15-2
11.00зБудiвельна технiка283практикаПЦБ-15-7п

ЕРМ
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30чАвтомобiльнi двигунi523апрактикаАГ-14
9.30чЕксплуат. та обслуговування ЛТЕпрактикаБМО-13
машин
9.30зТехнолог.основи 170практикаБМО-13
машинобудування
9.30зТехнологiчне обладнання 07практикаАГ-13
обслуг. рем. авт.
11.00чБезпека дорожнього руху523алекцiяАГ-14ас.Коноваленко Ю.I.
11.00чОрганiзацiя управлiння 523блекцiяБМО-13доц.Заяць Г.В.
виробництвом авт. пiдпр.
11.00зЕксплуатацiйнi матерiали523апрактикаАГ-14
11.00зОснови вир. i ремонту б/м.170практикаБМО-13
_Вiвторок_
8.00зЕксплуатацiйнi матерiали523апрактикаБМО-15
9.30чПiдйоно-транспортнi машини523апрактикаБМО-14
9.30Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕпрактикаАГ-13
11.00Автомобiлi272лекцiяАГ-15ас.Колеснiкова Т.М.
11.00Автомобiлi07практикаАГ-14
11.00Основи технiчноi дiагностики 523блекцiяАГ-13доц.Заяць Г.В.
автомобiлiв
13.00чСистема дiагностики автомобiлiв07практикаАГ-16-м
13.00зОснови технiчноi дiагностики 07практикаАГ-13
автомобiлiв
_Середа_
8.00чАвтотехнiчна експертиза523алекцiяАГ-14доц.Стадник В.Л.
8.00зОрганiзацiя автомобiльних 523блекцiяАГ-13ас.Колеснiкова Т.М.
перевезеньа
9.30чОрганiзацiя автомобiльних 523блекцiяАГ-13доц.Стадник В.Л.
перевезеньа
9.30зАвтотракторний транспорт07практикаБМО-14
9.30Теорiя технiчних систем523алекцiяАГ-16-мпроф.Колiсник М.П.
11.00чТеорiя технiчних систем523алекцiяБМО-14проф.Колiсник М.П.
11.00зПiдйоно-транспортнi машини523блекцiяБМО-14проф.Колiсник М.П.
11.00Система дiагностики автомобiлiв523алекцiяАГ-16-мдоц.Заяць Г.В.
11.00Технолог.основи 170лекцiяБМО-13доц.Татарчук О.В
машинобудування
13.00чАвтотракторний транспорт07практикаБМО-14
13.00чОрганiзацiя державного облiку523блекцiяАГ-13ст.в.Богомолов В.В.
13.00зОрганiзацiя управлiння 523блекцiяБМО-13ас.Чопова Л.М.
виробництвом авт. пiдпр.
_Четвер_
9.30чАвтотракторний транспорт07лекцiяБМО-14доц.Андрейченко В.I.
9.30чОснови вир. i ремонту б/м.170лекцiяБМО-13доц.Татарчук О.В
11.00чТехнологiчне обладнання 170лекцiяАГ-13доц.Татарчук О.В
обслуг. рем. авт.
11.00Двигуни внутрiшнього згорання272лекцiяБМО-14ас.Колеснiкова Т.М.
11.00Експлуат. та обслуговування 504лекцiяБМО-13доц.Андрейченко В.I.
машин
11.00Технiчна експлуатац. автомобiлiв504лекцiяАГ-14доц.Андрейченко В.I.
13.00чТехнiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕпрактикаАГ-14
13.00зЕксплуатацiйнi матерiали504лекцiяАГ-14ас.Колеснiкова Т.М.
13.00Технiчна експлуатац. автомобiлiв523блекцiяАГ-13доц.Андрейченко В.I.
_П`ятниця_
9.30чАвтомобiлi07практикаАГ-15
9.30зАвтомобiльнi двигунi523алекцiяАГ-14ст.в.Богомолов В.В.
11.00Автомобiлi523алекцiяАГ-14доц.Сакно О.П.

Матер.обр.мат.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00зКристалографiя, кристалохiмiя 322апрактикаПМ-15-2п
та мiнералогiя
8.00Технологiя констр. матер. i 552практикаБМО-16
матерiалознавство
9.30чОснови наукових дослiджень553лекцiяПМ-13
9.30зНанотехнологii наноматерiали553практикаПМ-13
9.30Технологiя констр. матер. i 322алекцiяБМО-16доц.Тютєрєв I.А.
матерiалознавство
9.30Функцiональнi матерiали284лекцiяПМ-14доц.Узлов О.В.
11.00чТехнологiя констр. матер. i 552практикаАГ-16
матерiалознавство
11.00Взаемозам. стандарт. та технiчнi 552лекцiяБМО-14доц.Спiльник А.Я.
вимiрювання
11.00Кристалографiя, кристалохiмiя 553лекцiяПМ-15-2ппроф.Сухова О.В.
та мiнералогiя
11.00Теоретичнi основи та техн. 181лекцiяПМ-16-мдоц.Вашкевич Ф.Ф.
звар.
11.00Термiчна обробка284лекцiяПМ-14доц.Узлов О.В.
13.00чТеоретичнi основи та техн. 181практикаПМ-16-м
звар.
14.30Кристалографiя, кристалохiмiя 322алекцiяПМ-15-2ппроф.Сухова О.В.
та мiнералогiя
_Вiвторок_
9.30Металознавство322алекцiяПМ-15-2пдоц.Узлов О.В.
9.30Металознавство553лекцiяПМ-15-1доц.Чайковський О.О.
9.30Термiчна обробка284лекцiяПМ-14доц.Узлов О.В.
11.00Взаемозам. стандарт. та технiчнi 553практикаБМО-14
вимiрювання
11.00Методи структурного анал. 552лекцiяПМ-14доц.Чайковський О.О.
матерiалiв
13.00Матерiалознавство552лекцiяКН-16доц.Чайковський О.О.
_Середа_
8.00зЗварювання та iншi способи 181лекцiяПМ-14доц.Вашкевич Ф.Ф.
з`єднання констр.
9.30чМатерiалознавство i обробка 322апрактикаАУТП-15
матерiалiв
9.30Зварювання та iншi способи 181лекцiяПМ-14доц.Вашкевич Ф.Ф.
з`єднання констр.
9.30Матерiалознавство та тех. мат.552лекцiяЦБ-16доц.Лаухiн Д.В.
9.30Науково-дослiдницiка робота284лекцiяПМ-16-мдоц.Волчук В.М.
9.30Технологiя вироб. фасонних 553лекцiяПМ-15-2пдоц.Носенко О.П.
профiлiв прокату
11.00чНанотехнологii наноматерiали553лекцiяПМ-13проф.Сухомлин Г.Д.
11.00Математ. моделювання та 284лекцiяПМ-14доц.Волчук В.М.
оптiм.тех.проц. та мат.
11.00Матерiалознавство i обробка 322блекцiяАУТП-15доц.Тютєрєв I.А.
матерiалiв
11.00Теоретичнi основи та методи 552лекцiяПМ-16-мпроф.Большаков В.I
терм. обр.
11.00Технологiя вироб. фасонних 522алекцiяПМ-15-1доц.Носенко О.П.
профiлiв прокату
11.00Технологiя вироб. фасонних 322апрактикаПМ-15-2п
профiлiв прокату
13.00чТеоретичнi основи та методи 552практикаПМ-16-м
терм. обр.
_Четвер_
8.00Металознавство553практикаПМ-15-1
8.00Металознавство552практикаПМ-15-2п
9.30чОснови металургiйного 284лекцiяПМ-16доц.Узлов О.В.
виробництва
9.30чСтандарт. метрологiя та 553лекцiяПМ-14доц.Носенко О.П.
контролювання як. прод.
9.30зМетоди структурного анал. 553лекцiяПМ-14доц.Чайковський О.О.
матерiалiв
9.30зОснови металургiйного 284практикаПМ-16
виробництва
11.00Новi методи змiцнення констр. 284лекцiяПМ-13доц.Ротт Н.О.
мат-лiв
11.00Стандарт. метрологiя та 553лекцiяПМ-14доц.Носенко О.П.
контролювання як. прод.
13.00чНовi методи змiцнення констр. 284практикаПМ-13
мат-лiв
13.00зОснови наукових дослiджень284практикаПМ-13
_П`ятниця_
9.30чТеорiя проц. форм. структ. та 284лекцiяПМ-14доц.Бекетов О.В.
власт.
9.30Використання високомiцних мат-552лекцiяПМ-13доц.Тютєрєв I.А.
лiв. в маш.
9.30Фiзико-хiмiчнi методи анализу553лекцiяПМ-16доц.Iванцов С.В.
11.00чМеталознавство552практикаПМ-15-1
11.00чМеталознавство553практикаПМ-15-2п
11.00чТеорiя проц. форм. структ. та 284практикаПМ-14
власт.
11.00зВикористання високомiцних мат-552практикаПМ-13
лiв. в маш.