Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 4.

АГ-13
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зТехнологiчне обладнання 07практикаЕРМ
обслуг. рем. авт.
11.00Електронне та електричне 09лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
обладання автомобiлiв
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30Пiлотний проект510Iнт.навч.iн.мов
_Вiвторок_
8.00Пiлотний проект409Iнт.навч.iн.мов
9.30Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕпрактикаЕРМ
11.00Основи технiчноi дiагностики 523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
автомобiлiв
13.00зОснови технiчноi дiагностики 07практикаЕРМ
автомобiлiв
_Середа_
8.00зОрганiзацiя автомобiльних 523блекцiяЕРМас.Колеснiкова Т.М.
перевезеньа
9.30чОрганiзацiя автомобiльних 523блекцiяЕРМдоц.Стадник В.Л.
перевезеньа
9.30зОснови охорони працiв1302практикаБЖД
11.00чЛiцензування та сертифiкацiяна 272лекцiяБЖДдоц.Богданов Ю.В
авт. тр.
13.00чОрганiзацiя державного облiку523блекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
14.30Пiлотний проект452аIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
11.00чТехнологiчне обладнання 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
обслуг. рем. авт.
13.00Технiчна експлуатац. автомобiлiв523блекцiяЕРМдоц.Андрейченко В.I.
_П`ятниця_
9.30чЕлектронне та електричне 283практикаIBTC
обладання автомобiлiв
11.00чОснови охорони працiв1305лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
АУТП-13
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чОснови автоматизованих систем 1006практикаАвтом.та елект.
керування технол
9.30зАвтоматизацiя технологiчних 386практикаАвтом.та елект.
процесiв
11.00чОснови САПР1006практикаАвтом.та елект.
11.00зЕлектроустаткування 1006практикаАвтом.та елект.
технологiчних комплексiв
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Автоматизацiя технологiчних 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
процесiв
9.30чОснови САПР1007практикаАвтом.та елект.
9.30зУчбовий практикум1007практикаАвтом.та елект.
11.00Учбовий практикум502практикаАвтом.та елект.
_Середа_
8.00зОснови проектування систем 1007практикаАвтом.та елект.
автоматизацii
9.30Економiка пiдприємствав1001алекцiяОЕ i УППдоц.Кiрнос О.I.
_Четвер_
8.00зОсноови комп.i упр.384практикаАвтом.та елект.
9.30Електроустаткування 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Базилевич Ю.М.
технологiчних комплексiв
11.00Осноови комп.i упр.382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ткачов В.С.
_П`ятниця_
9.30зОснови САПР382лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
11.00Основи автоматизованих систем 382лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
керування технол
БМО-13
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чЕксплуат. та обслуговування ЛТЕпрактикаЕРМ
машин
9.30зТехнолог.основи 170практикаЕРМ
машинобудування
11.00чОрганiзацiя управлiння 523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
виробництвом авт. пiдпр.
11.00зОснови вир. i ремонту б/м.170практикаЕРМ
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30Пiлотний проект510Iнт.навч.iн.мов
_Вiвторок_
8.00Пiлотний проект409Iнт.навч.iн.мов
11.00чОснови автоматизацii 283практикаБудiв.машин
пректування машин
11.00зМеханiзованний iнструмент283практикаБудiв.машин
13.00Машини та обл. для реконстр. 283лекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
буд.
14.30Основи автоматизацii 502лекцiяБудiв.машиндоц.Хожило М.Є.
пректування машин
_Середа_
9.30Дорожнi машини285лекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
11.00Технолог.основи 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
машинобудування
14.30Пiлотний проект452аIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00Механiзованний iнструмент285лекцiяСДМас.Спiльник М.А.
9.30чОснови вир. i ремонту б/м.170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
9.30зУчбовий практикум з дорожних 285практикаБудiв.машин
машин
11.00Експлуат. та обслуговування 504лекцiяЕРМдоц.Андрейченко В.I.
машин
МIТ-13
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зПобудова iнформацiйно-1007лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
вимiрювальних сист.
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30Пiлотний проект510Iнт.навч.iн.мов
_Вiвторок_
8.00Пiлотний проект409Iнт.навч.iн.мов
9.30чМоделювання i оптимизацiя 487лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
систем керування
11.00чМоделювання i оптимизацiя 1006практикаIBTC
систем керування
11.00зМетрологiя та вимiрювання487практикаIBTC
_Середа_
9.30Метрологiя та вимiрювання388лекцiяIВТСдоц.Пономарьова О.А.
11.00Мiкропроцесорнi системи487лекцiяIBTCпроф.Ковшов Г.М.
13.00чБази даних i знань1006практикаIBTC
13.00зТеорiя експерименту1006практикаIBTC
14.30Пiлотний проект452аIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
9.30Бази даних i знань487лекцiяIBTCпроф.Прокопчук Ю.О.
11.00Економiка i органiзацiя в1004лекцiяОЕ i УППдоц.Спiрiдонова К.О.
виробництва
13.00чМiкропроцесорнi системи487лекцiяIBTCпроф.Ковшов Г.М.
13.00зМоделювання i оптимизацiя 487лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
систем керування
_П`ятниця_
9.30зМiкропроцесорнi системи383практикаIBTC
11.00Теорiя експерименту351лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
ПМ-13
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чОснови наукових дослiджень553лекцiяМатер.обр.мат.
9.30зНанотехнологii наноматерiали553практикаМатер.обр.мат.
11.00чОснови органiзацii. планування в1207лекцiяПОВдоц.Дьяченко Л.Ю.
та управлiння в
11.00зПроблеми розробки нових 270лекцiяТБМ,вир.та доц.Дехта Т.М.
буд.мат.конс
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30Пiлотний проект510Iнт.навч.iн.мов
_Вiвторок_
8.00Пiлотний проект409Iнт.навч.iн.мов
9.30Основи органiзацii. планування в1103лекцiяПОВдоц.Дьяченко Л.Ю.
та управлiння в
_Середа_
9.30Сучаснi технологогii162лекцiяТБМ,вир.та доц.Дехта Т.М.
конс
11.00чНанотехнологii наноматерiали553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Сухомлин Г.Д.
11.00зОснови охорони працiв1302практикаБЖД
13.00чПроблеми розробки нових 162практикаТБМ,вир.та
буд.мат.конс
14.30Пiлотний проект452аIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00зСучасни та перспект. технологii406практикаАрхiтектури
9.30Сучасни та перспект. технологii406лекцiяАрхiтектуридоц.Разумова О.В.
11.00Новi методи змiцнення констр. 284лекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
мат-лiв
13.00чНовi методи змiцнення констр. 284практикаМатер.обр.мат.
мат-лiв
13.00зОснови наукових дослiджень284практикаМатер.обр.мат.
_П`ятниця_
9.30Використання високомiцних мат-552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
лiв. в маш.
11.00чОснови охорони працiв1305лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
11.00зВикористання високомiцних мат-552практикаМатер.обр.мат.
лiв. в маш.
Копія від 19.04.2017