Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 2.

АГ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чОпiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Нагорний Д.В.
9.30чОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
9.30зЕлектротехнiка електронiка та 121практикаАвтом.та елект.
мiкропроцес. технiка
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Українська мовав608практикаУкраiнознавств
11.00Вища математика328апрактикаВищ.математик
13.00чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Гiдравлiка. гiдро-та 322блекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
пневмоприводи
13.00чАвтомобiлi272практикаЕРМ
13.00зГiдравлiка. гiдро-та 283практикаБудiв.машин
пневмоприводи
_Четвер_
8.00Електротехнiка електронiка та 121практикаАвтом.та елект.
мiкропроцес. технiка
9.30Електротехнiка електронiка та 353лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
11.00Вища математика217лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00Автомобiлi272лекцiяЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
_П`ятниця_
8.00чЕлектротехнiка електронiка та 354лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
9.30Теорiя механiзмiв i машин521лекцiяIBTCдоц.Мацевич I.М.
11.00зТеорiя механiзмiв i машин09практикаIBTC
АУТП-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Технiчнi засоби автоматизацii382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00чСпецглави вишоi маематики352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00зСпецглави вишоi маематики352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00Українська мовав608практикаУкраiнознавств
14.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та доц.Рябошапка А.М.
конс
_Середа_
8.00зТехнiчнi засоби автоматизацii382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Електронiка i мiкросхемотехнiка121лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
13.00чЕлектронiка i мiкросхемотехнiка121практикаАвтом.та елект.
_Четвер_
11.00Технiчнi засоби автоматизацii1006практикаАвтом.та елект.
13.00зЕлектронiка i мiкросхемотехнiка121лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
_П`ятниця_
9.30Числовi методи i 388лекцiяIBTCдоц.Коряшкiна Л.С.
моделювання на ЕОМ
11.00Числовi методи i 1007практикаIBTC
моделювання на ЕОМ
13.00чБудiвельне матерiалознавство271практикаТБМ,вир.та
конс
БМО-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чОпiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Нагорний Д.В.
8.00зЕлектротехнiка електронiка та 121практикаАвтом.та елект.
мiкропроцес. технiка
9.30Українська мовав608практикаУкраiнознавств
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Вища математика283практикаВищ.математик
11.00Експлуатацiйнi матерiали272лекцiяЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
13.00чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00зЕксплуатацiйнi матерiали522апрактикаЕРМ
_Середа_
8.00Електротехнiка електронiка та 121практикаАвтом.та елект.
мiкропроцес. технiка
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Гiдравлiка. гiдро-та 322блекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
пневмоприводи
13.00чГiдравлiка. гiдро-та 283практикаБудiв.машин
пневмоприводи
_Четвер_
9.30Електротехнiка електронiка та 353лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
11.00Вища математика217лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
8.00чЕлектротехнiка електронiка та 354лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
9.30Теорiя механiзмiв i машин521лекцiяIBTCдоц.Мацевич I.М.
11.00чТеорiя механiзмiв i машин09практикаIBTC
11.00зОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
МIТ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Українська мовав608практикаУкраiнознавств
9.30Електротехнiчнi пристроi09лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Основи стандартизацii та 487лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
сертификацii
11.00чСпецглави вищоi математики352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00зОснови стандартизацii та 487практикаIBTC
сертификацii
13.00чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00зСпецглави вищоi математики352практикаВищ.математик
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Електронiка i мiкросхемотехнiка121лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
13.00чОснови стандартизацii та 487практикаIBTC
сертификацii
13.00зЕлектронiка i мiкросхемотехнiка121практикаАвтом.та елект.
_Четвер_
9.30чЕлектротехнiчнi пристроi09практикаIBTC
11.00Вища математика217лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00зЕлектронiка i мiкросхемотехнiка121лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
_П`ятниця_
9.30Числовi методи i 388лекцiяIBTCдоц.Коряшкiна Л.С.
моделювання на ЕОМ
11.00Вища математика328апрактикаВищ.математик
13.00Числовi методи i 502практикаIBTC
моделювання на ЕОМ
ПМ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Прикладна механiка09лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
9.30чМатерiалознавство553лекцiяМатер.обр.мат.доц.Iванцов С.В.
9.30зМатерiалознавство553практикаМатер.обр.мат.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
13.00Матерiалознавство553лекцiяМатер.обр.мат.доц.Iванцов С.В.
14.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та доц.Рябошапка А.М.
конс
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Українська мовав603практикаУкраiнознавств
_Четвер_
9.30Кристалографiя, кристалохiмiя 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
та мiнералогiя
11.00чПрикладна механiка09практикаIBTC
11.00зКристалографiя, кристалохiмiя 552практикаМатер.обр.мат.
та мiнералогiя
_П`ятниця_
8.00зТеорiя тепло-масопереносу у 270практикаТБМ,вир.та
мат.конс
9.30Теорiя тепло-масопереносу у 270лекцiяТБМ,вир.та доц.Колохов В.В.
мат.конс
11.00чТехнологiя вир. фас.прокатiв552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
13.00чБудiвельне матерiалознавство271практикаТБМ,вир.та
конс
Копія від 19.02.2018