Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 1.

АГ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Технологiя констр. матер. i 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
матерiалознавство
11.00чТехнологiя констр. матер. i 552практикаМатер.обр.мат.
матерiалознавство
11.00зВища математика519практикаВищ.математик
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Нарисна геометрiя та iнженерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
9.30Iноземна мова526. 525практикаIноземн.мови
_Середа_
9.30Iноземна мова513. 516практикаIноземн.мови
11.00чВища математика310лекцiяВищ.математикдоц.Пiскунов В.I.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
8.00Нарисна геометрiя та iнженерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Пiскунов В.I.
11.00Фiзика416. 407лекцiяФiзики
13.00Фiлософiяв1305лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
_П`ятниця_
9.30Фiзика352лекцiяФiзики
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
АУТП-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зАлгоритмiзацiя i програмування4004практикаПрикл.математ.
11.00Алгоритмiзацiя i програмування324лекцiяПрикл.математ.доц.Лагошний О.Ю.
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30Гiдрогазодинамiка012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
_Вiвторок_
9.30Iноземна мова515. в1104практикаIноземн.мови
11.00чIнженерна та комп`ютерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
11.00зВища математика519практикаВищ.математик
_Середа_
9.30Iноземна мова516а. 526практикаIноземн.мови
11.00зВища математика324лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
8.00Фiзика414. 415практикаФiзики
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
9.30Фiзика352лекцiяФiзики
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
БМО-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Технологiя констр. матер. i 552практикаМатер.обр.мат.
матерiалознавство
9.30Технологiя констр. матер. i 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
матерiалознавство
11.00Iсторiя та культура Українив501лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чВища математика519практикаВищ.математик
9.30чНарисна геометрiя та iнженерна 1006практикаНар.геометрii
графiка
11.00Iноземна мова516а. 526практикаIноземн.мови
_Середа_
9.30Фiзика414. 415практикаФiзики
11.00чВища математика310лекцiяВищ.математикдоц.Пiскунов В.I.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Пiскунов В.I.
11.00Iноземна мова507. 515практикаIноземн.мови
13.00Нарисна геометрiя та iнженерна 1006практикаНар.геометрii
графiка
_П`ятниця_
9.30Фiзика352лекцiяФiзики
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
МIТ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзика414. 415практикаФiзики
11.00чIнженерна та комп`ютерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Технiчна механiка09 /502лекцiяIBTCас.Пономарьов С.М.
11.00зВища математика324практикаВищ.математик
_Середа_
8.00Iноземна мова513практикаIноземн.мови
11.00чВища математика310лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00Фiзика521лекцiяФiзикист.в.Волнянська I.П.
13.00Iноземна мова513практикаIноземн.мови
_П`ятниця_
8.00Обчислювальна технiка i 09лекцiяIBTCдоц.Коряшкiна Л.С.
програмування
9.30Обчислювальна технiка i 502практикаIBTC
програмування
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
ПМ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзика414. 415практикаФiзики
11.00Iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00чХiмiя214практикаХiмii
11.00зВища математика522практикаВищ.математик
13.00чХiмiя217лекцiяХiмiiдоц.Голубченко Т.М
_Середа_
9.30Вища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00Обчислювальна технiка i 324 /4004лекцiяПрикл.математ.ст.в.Герасименко С.В.
програмування
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30чОснови металургiйного 284лекцiяМатер.обр.мат.доц.Узлов О.В.
виробництва
9.30зОснови металургiйного 284практикаМатер.обр.мат.
виробництва
11.00Фiзика521лекцiяФiзикист.в.Волнянська I.П.
_П`ятниця_
9.30Фiзико-хiмiчнi методи анализу553лекцiяМатер.обр.мат.доц.Iванцов С.В.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
Копія від 29.05.2017