Календар сесiї

Розклад для кафедр ( Економiчний ф-т ). 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк.

Ек.теор.,права Мiжнар.економiки МУП i Л ОЕ i УПП Украiнознавства Ф i М

Ек.теор.,права
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чМiжнародне економiчне правов401практикаМЕ-15-2
8.00зМiжнародне економiчне правов401практикаМЕ-15-1п
9.30чМiжнародне економiчне правов401лекцiяМЕ-15-2ас.Скачедуб С.А.
_Вiвторок_
8.00чСтрахуванняв401лекцiяЕП-16стдоц.Лаухiна Л.М.
8.00зДоговiрне правов703лекцiяМЕН-16мас.Скачедуб С.А.
8.00зДоговорне правов703лекцiяМiУ-16-мас.Скачедуб С.А.
8.00зСтрахуванняв401практикаЕП-16ст
9.30чПравознавствов101практикаЕП-16ст
9.30зЕкономiчна теорiяв106практикаЛОГ-16
9.30зПравознавствов101практикаФIН-16ст
9.30Блок "Правознавство"357лекцiяАРХ-13-6ас.Скачедуб С.А.
11.00зНацiональна економiкав401лекцiяФIН-16ст.в.Хоменко В.М.
11.00Земельне правов106лекцiяЗУК-15ас.Скачедуб С.А.
13.00чЗемельне правов401лекцiяЗУК-15ас.Скачедуб С.А.
13.00зЕкономiчна теорiяв106практикаМЕН-16
13.00зНацiональна економiкав401практикаФIН-16
13.00Iсторiя економiки та економiчної 358лекцiяФIН-14ст.в.Хоменко В.М.
думки
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяФIН-16стдоц.Лаухiна Л.М.
9.30чГуманiтарний блок353лекцiяЕКО-14доц.Шевцова С.А.
9.30чТрудове правов106лекцiяМЕН-14доц.Лаухiна Л.М.
9.30зТрудове правов106практикаМЕН-14
9.30Гуманiтарний блок353лекцiяТГПВ-14-2доц.Шевцова С.А.
9.30Макроекономiкав401лекцiяФIН-16доц.Кобзар Н.I.
11.00чТеорiя економiчного аналiзув205лекцiяМЕН-15ст.в.Коваленко О.А.
11.00зПравознавствов306апрактикаФIН-15-1
11.00зТеорiя економiчного аналiзув205практикаМЕН-15
11.00Блок "Економiчна теорiя"351лекцiяАРХ-14-5пдоц.Шевцова С.А.
11.00Економiчна теорiяв401лекцiяПЦБ-14-3ст.в.Филимонова О.Л.
13.00чIсторiя економiки та економiчної в703практикаФIН-14
думки
13.00чНацiональна економiкав401практикаЕП-16-2
13.00зГуманiтарний блокв501лекцiяМIТ-14доц.Шевцова С.А.
13.00зНацiональна економiкав401практикаОА-16-2
13.00Економiчна теорiяв1001лекцiяПЦБ-14-6ст.в.Филимонова О.Л.
13.00Макроекономiкав505 / в703лекцiяПМ-14ст.в.Чекалова Н.Е.
_Четвер_
8.00чПравознавствов401практикаОА-16ст
9.30чIсторiя економiки та економiчної в1103практикаМЕ-14-2
думки
9.30чМакроекономiкав1002практикаФIН-16
9.30зГуманiтарний блокв306лекцiяМIТ-14доц.Шевцова С.А.
9.30зМакроекономiкав301практикаЛОГ-16
11.00чIсторiя економiки та економiчної в306апрактикаОА-14-2
думки
11.00чЕкономiчна теорiяв401лекцiяМЕН-16ст.в.Филимонова О.Л.
11.00чНацiональна економiкав603практикаМЕ-16-2
11.00зМакроекономiкав106практикаМЕН-16
13.00чIсторiя економiки та економiчної в306апрактикаЕП-14-2
думки
13.00чМакроекономiкав401практикаМЕ-16-2
_П`ятниця_
9.30Економiчна теорiяв501лекцiяПЦБ-14-9ст.в.Филимонова О.Л.
9.30Правознавствов401лекцiяМЕ-15-2доц.Ведькал В.А.
11.00Економiчна теорiяв501лекцiяОП-15ст.в.Филимонова О.Л.

Мiжнар.економiки
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чМiжнароднi економiчнi в501практикаМЕН-15
вiдносини
9.30Iнвестування зовнiшньоеконом. в306алекцiяМЕ-13пдоц.Чала В.С.
дiяльностi
11.00чЕкономiка пiдприємствав503практикаМЕ-14-1п
14.30чЕкономiка пiдприємствав503лекцiяМЕ-14-1пст.в.Варламова О.А.
_Вiвторок_
8.00Мiжнародна економiкав505практикаФIН-16ст
9.30чМетодологiя наукових в703лекцiяМЕ-16мдоц.Квактун О.О.
дослiджень
9.30зМетодологiя наукових в703практикаМЕ-16м
дослiджень
9.30зРегiоналiзацiя та глобалiзацiяв603лекцiяМЕ-13пас.Мащенко С.О.
11.00чУправлiння в503лекцiяМЕ-16мпроф.Орловська Ю.В.
мiжнарод.iнвестицiйними
проектами
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяФIН-16стдоц.Квактун О.О.
13.00чУправлiння в503практикаМЕ-16м
мiжнарод.iнвестицiйними
проектами
13.00Економiка зарубiжних країнв505лекцiяМЕ-16-2доц.Вовк М.С.
13.00Мiжнародна економiкав504практикаОА-16ст
_Середа_
8.00чЄвропейська економiчна в503лекцiяМЕ-16мдоц.Вовк М.С.
полiтика
8.00зМiжнародний маркетингв505практикаМЕ-13п
8.00Мiжнародна економiкав504лекцiяМЕ-15-2доц.Кахович О.А.
9.30чСоцiальна вiдповiдальнiстьв505лекцiяФIН-16мдоц.Кахович О.А.
9.30Мiжнародний маркетингв306алекцiяМЕ-13пас.Алiєв Р.А.
11.00чМiжнародний аутсорсiнгв306алекцiяМЕ-13пас.Мащенко С.О.
11.00Мiжнародна економiкав505практикаМЕ-15-2
11.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв901алекцiяМЕ-15-1пдоц.Вовк М.С.
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв504практикаМЕ-15-1п
14.30Економiка зарубiжних країнв505лекцiяМЕ-16-1пдоц.Вовк М.С.
_Четвер_
8.00чУправлiння мiжнарод. в503лекцiяМЕ-16мдоц.Квактун О.О.
конкурентноспромож. пiдпр.
8.00Соцiальна економiкав505лекцiяМЕ-15-2ст.в.Варламова О.А.
9.30чМегаполiси в глобальнiй в603лекцiяМЕ-13пдоц.Чала В.С.
економ. системi
9.30чУправлiння мiжнарод. в503практикаМЕ-16м
конкурентноспромож. пiдпр.
9.30зIнвестування зовнiшньоеконом. в603практикаМЕ-13п
дiяльностi
9.30зЕкономiка пiдприємствав503практикаМЕ-14-1п
11.00Мiжнароднi економiчнi в505лекцiяМЕН-15доц.Квактун О.О.
вiдносини
13.00Мiжнароднi фiнансив503лекцiяМЕ-13ппроф.Орловська Ю.В.
14.30чМiжнароднi фiнансив503практикаМЕ-13п
_П`ятниця_
8.00чЄвропейська iнтеграцiяв501лекцiяМЕ-16-1пдоц.Вовк М.С.
8.00зЄвропейська iнтеграцiяв501практикаМЕ-16-1п
8.00Мiжнародна економiкав505практикаЕП-16ст
9.30чМiжнародний фiнансовий ринокв603лекцiяМЕ-16мас.Вертелецька О.М.
9.30чЄвропейська iнтеграцiяв505лекцiяМЕ-16-2доц.Вовк М.С.
9.30зЄвропейська iнтеграцiяв505практикаМЕ-16-2
11.00чМiжнародна в503лекцiяМЕ-13пас.Вертелецька О.М.
конкурентноспроможнiсть
11.00зМiжнародний бiзнесв503лекцiяМЕ-13пст.в.Варламова О.А.
11.00Мiжнародна економiкав505лекцiяМЕ-14-2ас.Мащенко С.О.
11.00Мiжнародна економiкав401лекцiяМЕ-15-1пдоц.Чала В.С.
13.00Мiжнародна економiкав505практикаМЕ-14-2
13.00Мiжнародна економiкав401практикаМЕ-15-1п
13.00Мiжнародна економiкав101практикаФIН-15-1

МУП i Л
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чСамоменеджментв504практикаМЕН-14
8.00чУправлiння каф.лекцiяМЕН-16мпроф.Млодецький В.Р
конкурентноспромож.в буд-вi
8.00зМаркетингв501практикаМЕН-15
9.30чОснови i бiзнесув501лекцiяКН-16проф.Млодецький В.Р
9.30чОснови бiзнесув501лекцiяМЕН-15проф.Млодецький В.Р
9.30чУправлiння ризиками в каф.лекцiяМЕН-16мпроф.Поповиченко I.В.
буд.органiзацiї
9.30зМенеджментв504лекцiяМЕН-14проф.Вечеров В.Т.
9.30зМенеджмент персоналув507практикаЕП-16м
9.30зМетодологiя управлiняя кафлекцiяУП-16-мпроф.Млодецький В.Р
проектами
9.30зОснови бiзнесу116практикаМЕН-15
9.30зУправлiння ризиками в каф.практикаМЕН-16м
буд.органiзацiї
11.00чУправлiння персоналомв504лекцiяМЕН-13ст.в.Шапа Н.М.
11.00зМенеджментв507практикаМЕН-14
11.00зМетодологiя управлiняя 502практикаУП-16-м
проектами
13.00зМетодологiя управлiняя в505лекцiяМiУ-16-мпроф.Млодецький В.Р
проектами
14.30Менеджмент на пiдприємствах в507лекцiяАГ-16-мпроф.Поповиченко I.В.
авт. тран.
_Вiвторок_
8.00чОснови i бiзнесу116практикаКН-16
8.00зОрганiзацiя працi менеджерав504лекцiяМЕН-13ст.в.Шапа Н.М.
9.30чЕконометрiкав1001лекцiяФIН-14доц.Лантух О.В.
9.30чОрганiзацiя працi менеджерав504практикаМЕН-13
9.30зЕконометрiкав507практикаМЕ-14-2
9.30зУправлiння персоналомв504практикаМЕН-13
11.00чЕконометрiкав507практикаОА-14-2
11.00зЕконометрiкав507практикаФIН-14
11.00зТоварознавствов504практикаОА-13-2
13.00чОснови менеджменту. в603лекцiяАГ-14доц.Лантух О.В.
маркетингу та пiдприємства
13.00чСамоменеджментв507лекцiяМЕН-14ст.в.Шапа Н.М.
13.00зУправлiння iнновацiямив507практикаМЕН-14
14.30зЕконометрiкав507практикаЕП-14-2
_Середа_
9.30чОснови менеджменту i в501лекцiяПЦБ-14-9проф.Поповиченко I.В.
маркетингу
9.30зОснови менеджменту i в501лекцiяПЦБ-14-3проф.Вечеров В.Т.
маркетингу
11.00чОснови менеджменту i в501лекцiяТГПВ-14-2проф.Поповиченко I.В.
маркетингу
11.00зОснови менеджменту i в501лекцiяПЦБ-14-6проф.Вечеров В.Т.
маркетингу
13.00чЕконометрiяв301лекцiяМЕН-15доц.Лантух О.В.
13.00чМаркетинговi дослiдження в в507лекцiяМЕН-13проф.Божанова В.Ю.
галузi буд-ва
13.00чТоварознавствов501лекцiяФIН-13доц.Котуранова Т.В.
13.00зЕконометрiяв301практикаМЕН-15
13.00зМаркетинговi дослiдження в в507практикаМЕН-13
галузi буд-ва
13.00зТоварознавствов504практикаЕП-13-1п
14.30чМаркетинговi дослiдження в в507практикаМЕН-13
галузi буд-ва
14.30чТоварознавствов504практикаФIН-13
14.30зЕконометрiяв301практикаМЕН-15
14.30зТоварознавствов504практикаЕП-13-2
_Четвер_
8.00чIнновацiйний менеджменткаф.лекцiяМЕН-16мдоц.Котуранова Т.В.
8.00зIнновацiйний менеджменткаф.практикаМЕН-16м
9.30чОснови управлiнського каф.лекцiяМЕН-16мпроф.Божанова В.Ю.
консультування
9.30чСтратегiчне управлiння в507лекцiяЕП-16мдоц.Мiщенко А.П.
пiдприємством
9.30зОснови управлiнського каф.практикаМЕН-16м
консультування
9.30зСтратегiя пiдприємствав501лекцiяЕП-14-2доц.Мiщенко А.П.
9.30Маркетингв504лекцiяМЕН-15проф.Вечеров В.Т.
9.30Управлiння iнновацiямив505лекцiяМЕН-14доц.Котуранова Т.В.
11.00чСтратегiя пiдприємствав501практикаЕП-14-2
11.00чСучаснi iнструменти в504лекцiяМЕН-14проф.Вечеров В.Т.
менеджменту i маркетингу
11.00зСтратегiчне управлiння в507практикаЕП-16м
пiдприємством
11.00зСучаснi iнструменти в504практикаМЕН-14
менеджменту i маркетингу
13.00чЗовнiшньоекономiчна дiяльнiстьв504лекцiяМЕН-14доц.Чала В.С.
13.00чСтратегiя пiдприємствав507практикаЕП-14-1п
_П`ятниця_
9.30Дiлове адмiнiструванняв504лекцiяМiУ-16-мдоц.Уфiмцева О.Ю.
9.30Дiлове адмiнiструванняв504лекцiяМЕН-16мдоц.Уфiмцева О.Ю.
11.00зДiлове адмiнiстрування504практикаМiУ-16-м
11.00зДiлове адмiнiструванняв504практикаМЕН-16м

ОЕ i УПП
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чВартiсний iнжинiрiнгв1005лекцiяЕП-13-2ст.в.Галич Є.Г.
8.00зОподаткування пiдприємствв400практикаМЕН-14
9.30чБухгалтерський облiкв101лекцiяОА-14-2доц.Макарова Г.С.
9.30чЕкономiка будiвництвав1001апрактикаПЦБ-13-1
9.30чЕкономiка пiдприємствав1002практикаФIН-14
9.30зЕкономiка будiвництвав1004лекцiяТБК-13
9.30зЕкономiка будiвництвав1001апрактикаПЦБ-13-3
9.30зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОА-14-2
9.30зЗвiтнiсть пiдприємствав400лекцiяОА-13-2доц.Кононова I.В.
9.30зОрганiзацiя бухгалтерського каф.лекцiяОА-16мдоц.Кононова О.Є.
облiку
11.00чЕкономiка пiдприємствав1001апрактикаМЕ-14-2
11.00чОблiк мiжнародних операцiйв400лекцiяМЕ-16мдоц.Загорельська Т.Ю.
11.00чФiнансова звiтнiсть пiдприємствв101практикаОА-14-2
11.00зОрганiзацiя бухгалтерського каф.практикаОА-16м
облiку
11.00Економiка будiвництвав1004лекцiяТБК-13доц.Щеглова О.Ю.
11.00Макроекономiкав505лекцiяОА-16-2доц.Турко М.О.
13.00чОблiк мiжнародних операцiйв703практикаМЕ-16м
_Вiвторок_
8.00чБухгалтерський облiкв400практикаЕП-14-2
8.00чЕкономiка будiвництвав1001лекцiяПЦБ-13-3ст.в.Галич Є.Г.
8.00чЕкономiка будiвництвав1004практикаПЦБ-13-4
8.00зЕкономiка будiвництвав1004практикаПЦБ-13-5
8.00зЕкономiка будiвництвав1002практикаПЦБ-13-7п
9.30чЕкономiка будiвництвав1004практикаПЦБ-13-2
9.30зБухгалтерський облiкв306апрактикаФIН-14
9.30зЕкономiка будiвництвав1002лекцiяПЦБ-13-7пдоц.Бородiн М.О.
9.30зОподаткування пiдприємствв400лекцiяМЕН-14доц.Загорельська Т.Ю.
11.00чОблiк у зарубiжних країнахв306апрактикаМЕ-14-2
11.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаМЕ-14-2
11.00зОблiк i аудитв603лекцiяМЕН-14доц.Морозова Є.П.
11.00зФiнансова звiтнiсть пiдприємствв306алекцiяОА-14-2доц.Кононова I.В.
13.00чАудитв400лекцiяОА-13-2доц.Морозова Є.П.
13.00зАудитв400практикаОА-13-2
14.30чЗвiтнiсть пiдприємствав400практикаОА-13-2
_Середа_
8.00Основи економiки будiвництвав1004практикаАРХ-13-2
9.30чЕкономiка пiдприємствав1001лекцiяФIН-14доц.Герасимова О.Л.
9.30чЕкономiка пiдприємствав1002лекцiяОА-14-1пдоц.Попова В.В.
9.30зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОА-14-2
9.30Економiка пiдприємствав1001алекцiяАУТП-13доц.Кiрнос О.I.
9.30Основи економiки будiвництвав1004практикаАРХ-13-5п
11.00чАналiз господарської дiяльностi в603практикаМЕН-13
в буд-вi
11.00чЕкономiка будiвництвав1002лекцiяБ бф-13доц.Кiрнос О.I.
11.00чОблiк та звiтнiсть за мiжнарод. каф.лекцiяОА-16мдоц.Свiчкар Н.М.
стандартами
11.00зАналiз господарської дiяльностi в603лекцiяМЕН-13доц.Кононова О.Є.
в буд-вi
11.00зЕкономiка будiвництвав1002практикаБ бф-13
11.00зСтратегiчний аналiзкаф.практикаОА-16м
11.00зФiнансовий облiкв400лекцiяОА-13-2доц.Онищенко В.Є.
13.00чБухгалтерський облiкв306алекцiяОА-16стдоц.Кононова О.Є.
13.00чМакроекономiкав400практикаОА-16-2
13.00зАналiз господарської дiяльностiв400практикаОА-13-2
13.00зБухгалтерський облiкв306апрактикаОА-16ст
13.00зМакроекономiкав1001апрактикаЕП-16-2
13.00зФiнансовий облiкв505лекцiяОА-14-2доц.Онищенко В.Є.
13.00Економiка пiдприємствав1002практикаЕП-14-2
13.00Основи економiки будiвництвав1004практикаАРХ-13-4п
14.30чАналiз господарської дiяльностiв400лекцiяОА-13-2доц.Свiчкар Н.М.
14.30чБухгалтерський облiкв306апрактикаОА-16ст
14.30зЕкономiка пiдприємствав1002практикаФIН-14
_Четвер_
8.00чКонкурентноспроможнiсть в1002лекцiяЕП-16мдоц.Спiрiдонова К.О.
пiдприємства
8.00зОснови економiки будiвництвав1001лекцiяАРХ-13-5пдоц.Бородiн М.О.
9.30чПотенцiал i розвиток в1004практикаЕП-13-1п
пiдприємства
9.30зКонкурентноспроможнiсть в1002практикаЕП-16м
пiдприємства
9.30зОблiк у банкахв400лекцiяОА-13-2доц.Онищенко В.Є.
9.30зОснови економiки будiвництвав1001лекцiяАРХ-13-6доц.Бородiн М.О.
9.30Бухгалтерський облiкв101лекцiяОА-14-2доц.Макарова Г.С.
9.30Основи аналiзу господ. в1001алекцiяБ бф-13доц.Спiрiдонова К.О.
дiяльностi
11.00чОблiк у зарубiжних країнахв101лекцiяМЕ-14-2доц.Кононова I.В.
11.00чОподаткування суб*єктiв каф.лекцiяОА-16мдоц.Загорельська Т.Ю.
господарювання
11.00чПотенцiал i розвиток в1002практикаЕП-13-2
пiдприємства
11.00чФiнансовий облiкв400практикаОА-13-2
11.00зОблiк i звiтнiсть в оподаткуваннiв306алекцiяОА-14-2доц.Кононова О.Є.
11.00зОблiк у банкахв400практикаОА-13-2
11.00зОблiк у зарубiжних країнахв101практикаМЕ-14-2
11.00Економiка i органiзацiя в1004лекцiяМIТ-13доц.Спiрiдонова К.О.
виробництва
11.00Основи економiки будiвництвав1001апрактикаАРХ-13-6
13.00чАвтоматизацiя облiкукаф.лекцiяОА-16мдоц.Онищенко В.Є.
13.00чКонтроль i ревiзiяв106лекцiяОА-14-2ст.в.Мiрошниченко О.А.
13.00зКонтроль i ревiзiяв106практикаОА-14-2
13.00Основи економiки будiвництвав1001апрактикаАРХ-13-1
14.30зОблiк i звiтнiсть в оподаткуваннiв400практикаОА-14-2
_П`ятниця_
8.00чЕкономiка будiвництвав1004практикаПЦБ-13-9
8.00зУправлiння витратамив1001апрактикаЕП-14-2
8.00Потенцiал i розвиток в1005лекцiяЕП-13-2доц.Герасимова О.Л.
пiдприємства
9.30чБухгалтерський облiкв1005лекцiяФIН-14доц.Свiчкар Н.М.
9.30чЕкономiка будiвництвав1004практикаПЦБ-13-6
9.30чЕкономiчна дiагностикав1002лекцiяЕП-16мдоц.Герасимова О.Л.
9.30чОрганiзацiя i методика аудитукаф.лекцiяОА-16мдоц.Морозова Є.П.
9.30зЕкономiчна дiагностикав1002практикаЕП-16м
9.30зОрганiзацiя i методика аудитукаф.практикаОА-16м
11.00чЕкономiка будiвництвав1001лекцiяПЦБ-13-9доц.Герасимова О.Л.
11.00чУправлiння витратамив1005лекцiяЕП-14-2доц.Ступнiкер Г.Л.
11.00чУправлiнський облiкв400лекцiяОА-13-2доц.Свiчкар Н.М.
11.00зПриродоохоронне в106лекцiяЕКО-14доц.Макарова Г.С.
законодавство та ек. право
11.00зУправлiння витратамив1004практикаЕП-14-1п
13.00чУправлiнський облiкв400практикаОА-13-2

Украiнознавства
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чУкраїнська мовав608практикаПЦБ-15-2
8.00зУкраїнська мовав608практикаПЦБ-15-4
9.30чУкраїнська мовав608практикаПЦБ-15-3
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяФIН-16стдоц.Волкова С.П.
9.30зУкраїнська мовав602практикаБМО-15
9.30зУкраїнська мовав608практикаПЦБ-15-1
11.00зУкраїнська мовав602практикаАУТП-15
11.00Iсторiя та культура Українив501лекцiяМЕ-16-2доц.Волкова С.П.
_Вiвторок_
8.00чУкраїнська мовав602практикаАРХ-15-6п
8.00зУкраїнська мовав602практикаАРХ-15-4п
9.30чУкраїнська мовав602практикаАРХ-15-1
9.30зУкраїнська мовав602практикаАРХ-15-2
9.30зУкраїнська мовав608практикаЕП-16ст
9.30зУкраїнська мовав601практикаМIТ-15
11.00зУкраїнська мовав602практикаЛIБ.БП-15
11.00зУкраїнська мовав608практикаПМ-15-2п
13.00зIнтелектуальна власнiстьв603лекцiяУП-16-мас.Омелян-Скирта Н.Г.
_Середа_
9.30зУкраїнська мовав1305лекцiяМIТ-15
11.00чIнтелектуальний бiзнесв608лекцiяЕП-16мдоц.Бабенко В.А.
11.00зУкраїнська мовав602практикаОА-16ст
13.00чУкраїнська мовав603практикаПЦБ-15-7п
13.00зУкраїнська мовав602практикаФIН-15-1
13.00Педагогiка вищої школив608лекцiяТГПВ-16-мдоц.Лисенко Г.I.
_Четвер_
8.00чУкраїнська мовав602практикаКН-15
8.00зУкраїнська мовав603практикаАРХ-15-5п
9.30зДемографiяв601лекцiяФIН-16доц.Волкова С.П.
9.30зУкраїнська мовав602практикаОП-15
9.30Українська мовав602практикаЗУК-15
11.00чУкраїнська мовав1001лекцiяАРХ-15-6пдоц.Богуславська Л.Г.
11.00чУкраїнська мовав602практикаКН-15
11.00зУкраїнська мовав1001лекцiяАРХ-15-2доц.Богуславська Л.Г.
11.00зУкраїнська мовав602практикаМЕ-15-2
13.00зУкраїнська мовав602практикаМЕ-15-1п
_П`ятниця_
8.00чПедагогiка вищої школив603лекцiяОА-16мдоц.Лисенко Г.I.
8.00зIнтелектуальна власнiстьв608лекцiяТБК-14доц.Перетокiн А.Г.
8.00зУкраїнська мовав603практикаЕКО-15
9.30зУкраїнська мовав608практикаПЦБ-16ст
9.30зУкраїнська мовав602практикаФIН-16ст
11.00чУкраїнська мовав602практикаАГ-15
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяФIН-16стдоц.Лисенко Г.I.
11.00зУкраїнська мовав602практикаМЕН-15
11.00зУкраїнська мовав608практикаТГПВ-16ст

Ф i М
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30чБурова справав901апрактикаВВ-13
9.30чБюджетна системав703практикаФIН-13
9.30чПроектний аналiзв801практикаЕП-13-1п
9.30чСпецкурс з фiнансiвв804лекцiяФIН-16мдоц.Захарченко Н.В.
9.30чФiнанси пiдприємствв505лекцiяЕП-14-2доц.Разумова Г.В.
9.30зФiнанси пiдприємствв1103практикаЕП-14-2
11.00чБанкiвськi операцiї351лекцiяФIН-13ст.в.Окуневич I.Л.
11.00чСоцiально-економ.аспекти в804лекцiяФIН-16мдоц.Захарченко Н.В.
бюджетування на пiдпр.
_Вiвторок_
9.30чГрошi та кредитв906практикаФIН-16ст
9.30чФiнансовий менеджментв801лекцiяФIН-16мдоц.Грабовськiй I.С.
9.30зГрошi та кредитв906практикаФIН-15-1
9.30зФiнансова дiяльнiсть суб`єктiв в804практикаФIН-13
пiдприємництва
9.30зФiнансовий менеджментв801практикаФIН-16м
11.00чСпецкурс з фiнансiвв1001апрактикаФIН-16м
11.00зУправлiння фiнансовими в801лекцiяФIН-16мдоц.Грабовськiй I.С.
ризиками
11.00Бурова справав901алекцiяВВ-13доц.Грабовськiй I.С.
11.00Фiнансова дiяльнiсть суб`єктiв в906лекцiяФIН-13доц.Ползiкова Г.В.
пiдприємництва
13.00Бюджетна системав801лекцiяФIН-13доц.Захарченко Н.В.
13.00Проектний аналiзв1005лекцiяЕП-13-2доц.Грабовськiй I.С.
14.30чБанкiвськi операцiїв804практикаФIН-13
14.30чПроектний аналiзв1005лекцiяЕП-13-2доц.Грабовськiй I.С.
14.30зБанкiвськi операцiїв804практикаОА-13-2
_Середа_
11.00чБюджетний менеджментв801лекцiяФIН-16мдоц.Захарченко Н.В.
11.00чГрошi та кредитв801алекцiяФIН-16стст.в.Городков В.Б.
11.00чПроектний аналiзв804практикаЕП-13-2
11.00зУправлiння фiнансовими в801практикаФIН-16м
ризиками
11.00Бiржова дiяльнiстьв1001лекцiяФIН-14ст.в.Гавриш С.Д.
11.00Фiнансовий аналiзв1001алекцiяФIН-13доц.Ползiкова Г.В.
13.00зБюджетний менеджментв801практикаФIН-16м
13.00зФiнансовий аналiзв804лекцiяФIН-13доц.Ползiкова Г.В.
_Четвер_
9.30чБанкiвськi операцiїв804практикаЕП-13-2
9.30чФiнансив801лекцiяФIН-14доц.Разумова Г.В.
9.30чФiнансове плануванняв1005лекцiяЕП-14-2доц.Грабовськiй I.С.
9.30зБанкiвськi операцiїв1004практикаЕП-13-1п
9.30зФiнансив801практикаФIН-14
11.00чКонтролiнг фiнансiв на в906лекцiяФIН-14ст.в.Галушко О.I.
пiдприємствi
11.00зМiсцевi фiнансив1002практикаФIН-13
11.00зУправлiння фiнанс.санацiєю в801лекцiяФIН-16мдоц.Грабовськiй I.С.
пiдприємства
13.00чРинок фiнансових послугв801лекцiяФIН-16мст.в.Галушко О.I.
13.00чФiнансив703практикаФIН-14
13.00зРинок фiнансових послугв801практикаФIН-16м
13.00зФiнанси пiдприємствв703практикаЕП-14-1п
13.00зФiнансовий аналiзв1002практикаФIН-13
14.30Контролiнгв703лекцiяМЕН-13ст.в.Галушко О.I.
_П`ятниця_
8.00чПодаткова системав804лекцiяФIН-14ст.в.Городков В.Б.
11.00Мiсцевi фiнансив801лекцiяФIН-13доц.Прилєпова М.О.