Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.Економiчний. Курс 4.

ЕП-13-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чВартiсний iнжинiрiнгв1005лекцiяОЕ i УППст.в.Галич Є.Г.
9.30чПроектний аналiзв801практикаФ i М
11.00чБанкiвськi операцiї351лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00Економiка i органiзацiя в801алекцiяПОВдоц.Данилова Т.В.
iновацiйної дiяльностi
13.00Проектний аналiзв1005лекцiяФ i Мдоц.Грабовськiй I.С.
14.30чПроектний аналiзв1005лекцiяФ i Мдоц.Грабовськiй I.С.
_Середа_
8.00Iноземна мова452, 409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова452, 409практикаIнт.навч.iн.мов
11.00зОрганiзацiя виробництвав805практикаПОВ
13.00чТоварознавствов501лекцiяМУП i Лдоц.Котуранова Т.В.
13.00зТоварознавствов504практикаМУП i Л
_Четвер_
8.00Iноземна мова452,409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30чПотенцiал i розвиток в1004практикаОЕ i УПП
пiдприємства
9.30зБанкiвськi операцiїв1004практикаФ i М
11.00чЕкономiка i органiзацiя в805практикаПОВ
iновацiйної дiяльностi
13.00чОрганiзацiя виробництвав801алекцiяПОВдоц.Данилова Т.В.
_П`ятниця_
8.00Потенцiал i розвиток в1005лекцiяОЕ i УППдоц.Герасимова О.Л.
пiдприємства
9.30Психологiя та педагогiкав701лекцiяФiлософ.та доц.Складановська
пол.М.Г.
ЕП-13-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чВартiсний iнжинiрiнгв1005лекцiяОЕ i УППст.в.Галич Є.Г.
9.30чЕкономiка i органiзацiя в805практикаПОВ
iновацiйної дiяльностi
11.00чБанкiвськi операцiї351лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00Економiка i органiзацiя в801алекцiяПОВдоц.Данилова Т.В.
iновацiйної дiяльностi
13.00Проектний аналiзв1005лекцiяФ i Мдоц.Грабовськiй I.С.
14.30чПроектний аналiзв1005лекцiяФ i Мдоц.Грабовськiй I.С.
_Середа_
11.00чПроектний аналiзв804практикаФ i М
13.00чТоварознавствов501лекцiяМУП i Лдоц.Котуранова Т.В.
13.00зОрганiзацiя виробництвав805практикаПОВ
14.30зТоварознавствов504практикаМУП i Л
_Четвер_
9.30чБанкiвськi операцiїв804практикаФ i М
11.00чПотенцiал i розвиток в1002практикаОЕ i УПП
пiдприємства
13.00чОрганiзацiя виробництвав801алекцiяПОВдоц.Данилова Т.В.
_П`ятниця_
8.00Потенцiал i розвиток в1005лекцiяОЕ i УППдоц.Герасимова О.Л.
пiдприємства
9.30Психологiя та педагогiкав701лекцiяФiлософ.та доц.Складановська
пол.М.Г.
МЕ-13п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнвестування зовнiшньоеконом. в306алекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
дiяльностi
11.00чБанкiвськi операцiї351лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30зРегiоналiзацiя та глобалiзацiяв603лекцiяМiжнар.економiас.Мащенко С.О.
11.00Друга iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
13.00Друга iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
14.30чБанкiвськi операцiїв804практикаФ i М
_Середа_
8.00зМiжнародний маркетингв505практикаМiжнар.економi
9.30Мiжнародний маркетингв306алекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
11.00чМiжнародний аутсорсiнгв306алекцiяМiжнар.економiас.Мащенко С.О.
_Четвер_
9.30чМегаполiси в глобальнiй в603лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
економ. системi
9.30зIнвестування зовнiшньоеконом. в603практикаМiжнар.економi
дiяльностi
11.00Дiлова iноземна мова522практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Мiжнароднi фiнансив503лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
14.30чМiжнароднi фiнансив503практикаМiжнар.економi
_П`ятниця_
9.30Дiлова iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
11.00чМiжнародна в503лекцiяМiжнар.економiас.Вертелецька О.М.
конкурентноспроможнiсть
11.00зМiжнародний бiзнесв503лекцiяМiжнар.економiст.в.Варламова О.А.
МЕН-13
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чПолiтологiяв704лекцiяФiлософ.та доц.Бiлополий В.В.
пол.
11.00чУправлiння персоналомв504лекцiяМУП i Лст.в.Шапа Н.М.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00зОрганiзацiя працi менеджерав504лекцiяМУП i Лст.в.Шапа Н.М.
9.30чОрганiзацiя працi менеджерав504практикаМУП i Л
9.30зУправлiння персоналомв504практикаМУП i Л
_Середа_
11.00чАналiз господарської дiяльностi в603практикаОЕ i УПП
в буд-вi
11.00зАналiз господарської дiяльностi в603лекцiяОЕ i УППдоц.Кононова О.Є.
в буд-вi
13.00чМаркетинговi дослiдження в в507лекцiяМУП i Лпроф.Божанова В.Ю.
галузi буд-ва
13.00зМаркетинговi дослiдження в в507практикаМУП i Л
галузi буд-ва
14.30чМаркетинговi дослiдження в в507практикаМУП i Л
галузi буд-ва
_Четвер_
11.00зIнформацiйнi системи в 502практикаПрикл.математ.
менеджментi
13.00чУправлiння в805лекцiяПОВдоц.Заяць Є.I.
матерiал.техн.забеспеченням в
буд-вi
13.00зУправлiння в805практикаПОВ
матерiал.техн.забеспеченням в
буд-вi
14.30Контролiнгв703лекцiяФ i Мст.в.Галушко О.I.
_П`ятниця_
9.30Психологiя та педагогiкав701лекцiяФiлософ.та доц.Складановська
пол.М.Г.
11.00чIнформацiйнi системи в 327лекцiяПрикл.математ.доц.Климчук О.О.
менеджментi
ОА-13-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зЗвiтнiсть пiдприємствав400лекцiяОЕ i УППдоц.Кононова I.В.
11.00чБанкiвськi операцiї351лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00зТоварознавствов504практикаМУП i Л
13.00чАудитв400лекцiяОЕ i УППдоц.Морозова Є.П.
13.00зАудитв400практикаОЕ i УПП
14.30чЗвiтнiсть пiдприємствав400практикаОЕ i УПП
14.30зБанкiвськi операцiїв804практикаФ i М
_Середа_
8.00Iноземна мова452, 409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова452, 409практикаIнт.навч.iн.мов
11.00зФiнансовий облiкв400лекцiяОЕ i УППдоц.Онищенко В.Є.
13.00чТоварознавствов501лекцiяМУП i Лдоц.Котуранова Т.В.
13.00зАналiз господарської дiяльностiв400практикаОЕ i УПП
14.30чАналiз господарської дiяльностiв400лекцiяОЕ i УППдоц.Свiчкар Н.М.
_Четвер_
8.00Iноземна мова452, 409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30зОблiк у банкахв400лекцiяОЕ i УППдоц.Онищенко В.Є.
11.00чФiнансовий облiкв400практикаОЕ i УПП
11.00зОблiк у банкахв400практикаОЕ i УПП
_П`ятниця_
9.30Психологiя та педагогiкав701лекцiяФiлософ.та доц.Складановська
пол.М.Г.
11.00чУправлiнський облiкв400лекцiяОЕ i УППдоц.Свiчкар Н.М.
13.00чУправлiнський облiкв400практикаОЕ i УПП
ОА-13-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зЗвiтнiсть пiдприємствав400лекцiяОЕ i УППдоц.Кононова I.В.
11.00чБанкiвськi операцiї351лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00зТоварознавствов504практикаМУП i Л
13.00чАудитв400лекцiяОЕ i УППдоц.Морозова Є.П.
13.00зАудитв400практикаОЕ i УПП
14.30чЗвiтнiсть пiдприємствав400практикаОЕ i УПП
14.30зБанкiвськi операцiїв804практикаФ i М
_Середа_
11.00зФiнансовий облiкв400лекцiяОЕ i УППдоц.Онищенко В.Є.
13.00чТоварознавствов501лекцiяМУП i Лдоц.Котуранова Т.В.
13.00зАналiз господарської дiяльностiв400практикаОЕ i УПП
14.30чАналiз господарської дiяльностiв400лекцiяОЕ i УППдоц.Свiчкар Н.М.
_Четвер_
9.30зОблiк у банкахв400лекцiяОЕ i УППдоц.Онищенко В.Є.
11.00чФiнансовий облiкв400практикаОЕ i УПП
11.00зОблiк у банкахв400практикаОЕ i УПП
_П`ятниця_
9.30Психологiя та педагогiкав701лекцiяФiлософ.та доц.Складановська
пол.М.Г.
11.00чУправлiнський облiкв400лекцiяОЕ i УППдоц.Свiчкар Н.М.
13.00чУправлiнський облiкв400практикаОЕ i УПП
ФIН-13
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чБюджетна системав703практикаФ i М
11.00чБанкiвськi операцiї351лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30зФiнансова дiяльнiсть суб`єктiв в804практикаФ i М
пiдприємництва
11.00Фiнансова дiяльнiсть суб`єктiв в906лекцiяФ i Мдоц.Ползiкова Г.В.
пiдприємництва
13.00Бюджетна системав801лекцiяФ i Мдоц.Захарченко Н.В.
14.30чБанкiвськi операцiїв804практикаФ i М
_Середа_
11.00Фiнансовий аналiзв1001алекцiяФ i Мдоц.Ползiкова Г.В.
13.00чТоварознавствов501лекцiяМУП i Лдоц.Котуранова Т.В.
13.00зФiнансовий аналiзв804лекцiяФ i Мдоц.Ползiкова Г.В.
14.30чТоварознавствов504практикаМУП i Л
_Четвер_
11.00зМiсцевi фiнансив1002практикаФ i М
13.00зФiнансовий аналiзв1002практикаФ i М
_П`ятниця_
9.30Психологiя та педагогiкав701лекцiяФiлософ.та доц.Складановська
пол.М.Г.
11.00Мiсцевi фiнансив801лекцiяФ i Мдоц.Прилєпова М.О.
Копія від 09.03.2017