Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.Економiчний. Курс 3.

ЕП-15-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Оподаткування пiдприємствв501лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
11.00Iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
11.00Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00чЕконометрiкав504практикаМУП i Л
13.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
_Середа_
9.30Соцiологiяв1005лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
11.00Iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Бiржова дiяльнiстьв801алекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
_Четвер_
8.00чОподаткування пiдприємствв400практикаОЕ i УПП
9.30Бухгалтерський облiкв1201лекцiяОЕ i УППдоц.Примуш Ю.С.
11.00чIсторiя економiки та економiчної в401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00зIсторiя економiки та економiчної в401практикаЕк.теор.,права
думки
13.00Друга iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30Управлiння витратамив1005лекцiяОЕ i УППдоц.Ступнiкер Г.Л.
11.00чБухгалтерський облiкв400практикаОЕ i УПП
13.00Управлiння витратамив1001апрактикаОЕ i УПП
ЕП-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Оподаткування пiдприємствв501лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
11.00чОподаткування пiдприємствв400практикаОЕ i УПП
11.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
11.00Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
_Середа_
9.30Соцiологiяв1005лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
11.00чЕконометрiкав1104практикаМУП i Л
11.00зIсторiя економiки та економiчної в1202практикаЕк.теор.,права
думки
13.00Бiржова дiяльнiстьв801алекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
_Четвер_
9.30Бухгалтерський облiкв1201лекцiяОЕ i УППдоц.Примуш Ю.С.
11.00чIсторiя економiки та економiчної в401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00зБухгалтерський облiкв400практикаОЕ i УПП
13.00Управлiння витратамив1004практикаОЕ i УПП
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30Управлiння витратамив1005лекцiяОЕ i УППдоц.Ступнiкер Г.Л.
ЕП-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Оподаткування пiдприємствв501лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
11.00чОподаткування пiдприємствв400практикаОЕ i УПП
11.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
11.00Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
_Середа_
9.30Соцiологiяв1005лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
11.00чЕконометрiкав1104практикаМУП i Л
11.00зIсторiя економiки та економiчної в1202практикаЕк.теор.,права
думки
13.00Бiржова дiяльнiстьв801алекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
_Четвер_
9.30Бухгалтерський облiкв1201лекцiяОЕ i УППдоц.Примуш Ю.С.
11.00чIсторiя економiки та економiчної в401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00зБухгалтерський облiкв400практикаОЕ i УПП
13.00Управлiння витратамив1004практикаОЕ i УПП
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30Управлiння витратамив1005лекцiяОЕ i УППдоц.Ступнiкер Г.Л.
МЕ-15-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Друга iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Друга iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Соцiологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
13.00Iноземна мова222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
14.30чIноземна мова222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
14.30зIноземна мова (ц.п.)222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
9.30Бухгалтерський облiкв1101лекцiяОЕ i УППст.в.Мiрошниченко О.А.
11.00Бiржова дiяльнiстьв601лекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
13.00зБухгалтерський облiкв1207практикаОЕ i УПП
_Четвер_
9.30чЕконометрiкав603практикаМУП i Л
11.00Мiжнародна економiкав503лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
13.00чIсторiя економiки та економiчної в501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00зIсторiя економiки та економiчної в603практикаЕк.теор.,права
думки
_П`ятниця_
9.30зЕкономiка пiдприємствав1001апрактикаОЕ i УПП
11.00Економiка пiдприємствав1005лекцiяОЕ i УППдоц.Ступнiкер Г.Л.
МЕ-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чЕкономiка пiдприємствав1001апрактикаОЕ i УПП
11.00Соцiологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
13.00Друга iноземна мова504практикаIнт.навч.iн.мов
14.30Друга iноземна мова504практикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
8.00зIсторiя економiки та економiчної в306апрактикаЕк.теор.,права
думки
9.30Бухгалтерський облiкв1101лекцiяОЕ i УППст.в.Мiрошниченко О.А.
11.00Бiржова дiяльнiстьв601лекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
13.00чБухгалтерський облiкв1207практикаОЕ i УПП
_Четвер_
9.30зЕконометрiкав603практикаМУП i Л
11.00Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
13.00чIсторiя економiки та економiчної в501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00зIноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30Мiжнародна економiкав101лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
11.00Економiка пiдприємствав1005лекцiяОЕ i УППдоц.Ступнiкер Г.Л.
МЕН-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Самоменеджментв504лекцiяМУП i Лст.в.Шапа Н.М.
11.00чЕкономiка пiдприємствав1001апрактикаОЕ i УПП
11.00зСамоменеджментв501практикаМУП i Л
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30зЗовнiшньоекономiчна в503практикаМiжнар.економi
дiяльнiсть пiдпр.
_Вiвторок_
8.00зУправлiння iнновацiямив504практикаМУП i Л
9.30Управлiння iнновацiямив504лекцiяМУП i Лдоц.Котуранова Т.В.
11.00чБухгалтерський облiкв603практикаОЕ i УПП
_Середа_
11.00чКомп`ютернi мережi та 116практикаПрикл.математ.
телекомунiкацiї
11.00зКомп`ютернi мережi та 327лекцiяПрикл.математ.доц.Iльєв I.М.
телекомунiкацiї
13.00Бiржова дiяльнiстьв801алекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
_Четвер_
8.00Трудове правов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30чОподаткування пiдприємствв1103практикаОЕ i УПП
11.00Оподаткування пiдприємствв601лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
13.00Бухгалтерський облiкв1103лекцiяОЕ i УППст.в.Мiрошниченко О.А.
_П`ятниця_
9.30Зовнiшньоекономiчна в503лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
дiяльнiсть пiдпр.
11.00Економiка пiдприємствав1005лекцiяОЕ i УППдоц.Ступнiкер Г.Л.
ОА-15-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Оподаткування пiдприємствв501лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
11.00Iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
11.00Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00чЕконометрiкав504практикаМУП i Л
13.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
_Середа_
9.30Соцiологiяв1005лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
11.00Iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Бiржова дiяльнiстьв801алекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
_Четвер_
8.00зОподаткування пiдприємствв400практикаОЕ i УПП
9.30Облiк i звiтнiсть в оподаткуваннiв400лекцiяОЕ i УППдоц.Свiчкар Н.М.
11.00чIсторiя економiки та економiчної в401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00зIсторiя економiки та економiчної в401практикаЕк.теор.,права
думки
13.00Друга iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30Бухгалтерський облiкв400лекцiяОЕ i УППдоц.Макарова Г.С.
11.00чБухгалтерський облiкв703практикаОЕ i УПП
11.00зОблiк i звiтнiсть в оподаткуваннiв106практикаОЕ i УПП
ОА-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Оподаткування пiдприємствв501лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
11.00зОподаткування пiдприємствв400практикаОЕ i УПП
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
11.00Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00чЕконометрiкав504практикаМУП i Л
13.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
_Середа_
9.30Соцiологiяв1005лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
13.00Бiржова дiяльнiстьв801алекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
_Четвер_
9.30Облiк i звiтнiсть в оподаткуваннiв400лекцiяОЕ i УППдоц.Свiчкар Н.М.
11.00чIсторiя економiки та економiчної в401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00зIсторiя економiки та економiчної в401практикаЕк.теор.,права
думки
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30Бухгалтерський облiкв400лекцiяОЕ i УППдоц.Макарова Г.С.
11.00чОблiк i звiтнiсть в оподаткуваннiв1207практикаОЕ i УПП
11.00зБухгалтерський облiкв400практикаОЕ i УПП
ОА-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Оподаткування пiдприємствв501лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
11.00зОподаткування пiдприємствв400практикаОЕ i УПП
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
11.00Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00чЕконометрiкав504практикаМУП i Л
13.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
_Середа_
9.30Соцiологiяв1005лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
13.00Бiржова дiяльнiстьв801алекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
_Четвер_
9.30Облiк i звiтнiсть в оподаткуваннiв400лекцiяОЕ i УППдоц.Свiчкар Н.М.
11.00чIсторiя економiки та економiчної в401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00зIсторiя економiки та економiчної в401практикаЕк.теор.,права
думки
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30Бухгалтерський облiкв400лекцiяОЕ i УППдоц.Макарова Г.С.
11.00чОблiк i звiтнiсть в оподаткуваннiв1207практикаОЕ i УПП
11.00зБухгалтерський облiкв400практикаОЕ i УПП
ФIН-15-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чФiнансив801алекцiяФ i Мдоц.Разумова Г.В.
11.00Соцiологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
_Середа_
9.30чЕкономiка пiдприємствав1001апрактикаОЕ i УПП
9.30зIсторiя економiки та економiчної в1001апрактикаЕк.теор.,права
думки
11.00Бiржова дiяльнiстьв601лекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
13.00чЕконометрiкав504практикаМУП i Л
_Четвер_
9.30Бухгалтерський облiкв1201лекцiяОЕ i УППдоц.Примуш Ю.С.
11.00Оподаткування пiдприємствв601лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
13.00чIсторiя економiки та економiчної в501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00зОподаткування пiдприємствв205практикаОЕ i УПП
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30чБухгалтерський облiкв603практикаОЕ i УПП
9.30зФiнансив804практикаФ i М
11.00Податкова системав801алекцiяФ i Мдоц.Ползiкова Г.В.
ФIН-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чФiнансив801алекцiяФ i Мдоц.Разумова Г.В.
9.30зЕкономiка пiдприємствав1005практикаОЕ i УПП
11.00Соцiологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
_Середа_
9.30чОподаткування пiдприємствв400практикаОЕ i УПП
11.00Бiржова дiяльнiстьв601лекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
13.00зЕконометрiкав504практикаМУП i Л
_Четвер_
8.00зIсторiя економiки та економiчної в1207практикаЕк.теор.,права
думки
9.30Бухгалтерський облiкв1201лекцiяОЕ i УППдоц.Примуш Ю.С.
11.00Оподаткування пiдприємствв601лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
13.00чIсторiя економiки та економiчної в501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00зБухгалтерський облiкв400практикаОЕ i УПП
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30чФiнансив804практикаФ i М
11.00Податкова системав801алекцiяФ i Мдоц.Ползiкова Г.В.
ФIН-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чФiнансив801алекцiяФ i Мдоц.Разумова Г.В.
9.30зЕкономiка пiдприємствав1005практикаОЕ i УПП
11.00Соцiологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iсторiя економiки та економiчної в306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
11.00Економетрiкав501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
_Середа_
9.30чОподаткування пiдприємствв400практикаОЕ i УПП
11.00Бiржова дiяльнiстьв601лекцiяФ i Мст.в.Гавриш С.Д.
13.00зЕконометрiкав504практикаМУП i Л
_Четвер_
8.00зIсторiя економiки та економiчної в1207практикаЕк.теор.,права
думки
9.30Бухгалтерський облiкв1201лекцiяОЕ i УППдоц.Примуш Ю.С.
11.00Оподаткування пiдприємствв601лекцiяОЕ i УППдоц.Загорельська Т.Ю.
13.00чIсторiя економiки та економiчної в501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
думки
13.00зБухгалтерський облiкв400практикаОЕ i УПП
_П`ятниця_
8.00Економiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Фiсуненко П.А.
9.30чФiнансив804практикаФ i М
11.00Податкова системав801алекцiяФ i Мдоц.Ползiкова Г.В.
Копія від 19.02.2018