Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.Економiчний. Курс 2.

ЕП-15-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСтрахуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
8.00зСтрахуванняв401практикаЕк.теор.,права
9.30чПравознавствов101практикаЕк.теор.,права
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
13.00Мiжнародна економiкав504практикаМiжнар.економi
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
_Четвер_
13.00Iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
14.30Друга iноземна мова512практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30зРелiгiєзнавствов601лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
13.00Iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
14.30Iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
ЕП-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСтрахуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
8.00зСтрахуванняв401практикаЕк.теор.,права
9.30чПравознавствов101практикаЕк.теор.,права
9.30зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
8.00Мiжнародна економiкав505практикаМiжнар.економi
9.30зРелiгiєзнавствов601лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
ЕП-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСтрахуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
8.00зСтрахуванняв401практикаЕк.теор.,права
9.30чПравознавствов101практикаЕк.теор.,права
9.30зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
_Четвер_
11.00чОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
11.00зОснови архiтектури427влекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
13.00чЗагальний курс будiвництва309алекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
_П`ятниця_
8.00Мiжнародна економiкав505практикаМiжнар.економi
9.30зРелiгiєзнавствов601лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
МЕ-15-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зМiжнародне економiчне правов401практикаЕк.теор.,права
9.30чМiжнародне економiчне правов401лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00Дiлова iноземна мова222, 409, практикаIнт.навч.iн.мов
408б
13.00чДiлова iноземна мова222,409, практикаIнт.навч.iн.мов
408б
13.00зIноземна мова222,409, практикаIнт.навч.iн.мов
408б
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв901алекцiяМiжнар.економiдоц.Вовк М.С.
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв504практикаМiжнар.економi
_Четвер_
8.00Соцiальна економiкав505лекцiяМiжнар.економiст.в.Варламова О.А.
9.30Iноземна мова452, 452а, практикаIнт.навч.iн.мов
409
11.00Iноземна мова452, 452а, практикаIнт.навч.iн.мов
409
13.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
_П`ятниця_
9.30Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Ведькал В.А.
11.00Мiжнародна економiкав401лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
13.00Мiжнародна економiкав401практикаМiжнар.економi
МЕ-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чМiжнародне економiчне правов401практикаЕк.теор.,права
9.30чМiжнародне економiчне правов401лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
9.30Дiлова iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
8.00Мiжнародна економiкав504лекцiяМiжнар.економiдоц.Кахович О.А.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Мiжнародна економiкав505практикаМiжнар.економi
13.00Iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
14.30Iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00Соцiальна економiкав505лекцiяМiжнар.економiст.в.Варламова О.А.
9.30чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
_П`ятниця_
9.30Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Ведькал В.А.
11.00чДiлова iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
МЕН-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чМiжнароднi економiчнi в501практикаМiжнар.економi
вiдносини
8.00зМаркетингв501практикаМУП i Л
9.30чОснови бiзнесув501лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
9.30зОснови бiзнесу116практикаМУП i Л
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чТеорiя економiчного аналiзув205лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Коваленко О.А.
11.00зТеорiя економiчного аналiзув205практикаЕк.теор.,права
13.00чЕконометрiяв301лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
13.00зЕконометрiяв301практикаМУП i Л
14.30зЕконометрiяв301практикаМУП i Л
_Четвер_
9.30Маркетингв504лекцiяМУП i Лпроф.Вечеров В.Т.
11.00Мiжнароднi економiчнi в505лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
вiдносини
13.00зIнформацiйнi системи502практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
9.30чIнформацiйнi системи327лекцiяПрикл.математ.доц.Климчук О.О.
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
13.00зРелiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
ОА-15-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
13.00Мiжнародна економiкав504практикаМiжнар.економi
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
13.00чБухгалтерський облiкв306алекцiяОЕ i УППдоц.Кононова О.Є.
13.00зБухгалтерський облiкв306апрактикаОЕ i УПП
14.30чБухгалтерський облiкв306апрактикаОЕ i УПП
_Четвер_
8.00чПравознавствов401практикаЕк.теор.,права
9.30чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
13.00Iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
14.30Друга iноземна мова512практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30зРелiгiєзнавствов601лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
13.00Iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
14.30Iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
ОА-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
13.00Мiжнародна економiкав504практикаМiжнар.економi
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
13.00чБухгалтерський облiкв306алекцiяОЕ i УППдоц.Кононова О.Є.
13.00зБухгалтерський облiкв306апрактикаОЕ i УПП
14.30чБухгалтерський облiкв306апрактикаОЕ i УПП
_Четвер_
8.00чПравознавствов401практикаЕк.теор.,права
9.30чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
9.30зРелiгiєзнавствов601лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
ОА-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
13.00Мiжнародна економiкав504практикаМiжнар.економi
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
13.00чБухгалтерський облiкв306алекцiяОЕ i УППдоц.Кононова О.Є.
13.00зБухгалтерський облiкв306апрактикаОЕ i УПП
14.30чБухгалтерський облiкв306апрактикаОЕ i УПП
_Четвер_
8.00чПравознавствов401практикаЕк.теор.,права
9.30чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
11.00чОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
11.00зОснови архiтектури427влекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
13.00чЗагальний курс будiвництва309алекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
_П`ятниця_
9.30зРелiгiєзнавствов601лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
ФIН-15-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30зГрошi та кредитв906практикаФ i М
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чГрошi та кредитв801алекцiяФ i Мст.в.Городков В.Б.
11.00зПравознавствов306апрактикаЕк.теор.,права
13.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
_Четвер_
9.30зОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
9.30зРелiгiєзнавствов601лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
13.00Мiжнародна економiкав101практикаМiжнар.економi
ФIН-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Мiжнародна економiкав505практикаМiжнар.економi
9.30чГрошi та кредитв906практикаФ i М
9.30зПравознавствов101практикаЕк.теор.,права
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чГрошi та кредитв801алекцiяФ i Мст.в.Городков В.Б.
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
9.30зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
13.00зРелiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
ФIН-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделi324лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30зIсторiя сучасного свiтув601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Мiжнародна економiкав505практикаМiжнар.економi
9.30чГрошi та кредитв906практикаФ i М
9.30зПравознавствов101практикаЕк.теор.,права
11.00Мiжнародна економiкав601лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
_Середа_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чГрошi та кредитв801алекцiяФ i Мст.в.Городков В.Б.
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделi4004практикаПрикл.математ.
_Четвер_
11.00чОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
11.00зОснови архiтектури427влекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
13.00чЗагальний курс будiвництва309алекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
_П`ятниця_
9.30зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
11.00чУнiверситетська освiтав601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
13.00зРелiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
Копія від 05.05.2017