Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.Економiчний. Курс 1.

ЕП-16-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Макроекономiкав505лекцiяОЕ i УППдоц.Турко М.О.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iноземна мова408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00зНацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iноземна мова405практикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
8.00Будiвельнi матерiали279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
9.30Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00чМакроекономiкав400практикаОЕ i УПП
13.00зНацiональна економiкав401практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30чТехнологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
9.30зДемографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00чВища математика322блекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
11.00зТехнологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
13.00Iноземна мова408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
8.00чОснови архiтектури358лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30чОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
9.30зТехнологiя будiвельного 309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00чБудiвельнi матерiали165практикаТБМ,вир.та
конс
11.00зВища математика352практикаВищ.математик
ЕП-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Макроекономiкав505лекцiяОЕ i УППдоц.Турко М.О.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iноземна мова (1 подг.)409практикаIнт.навч.iн.мов
11.00зНацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iноземна мова (2 подгр.)в703практикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
8.00Будiвельнi матерiали279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
9.30Iноземна мова452а, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00чНацiональна економiкав401практикаЕк.теор.,права
13.00зМакроекономiкав1001апрактикаОЕ i УПП
_Четвер_
9.30чБудiвельнi матерiали165практикаТБМ,вир.та
конс
9.30зДемографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00чВища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
13.00Технологiя будiвельного 310практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
_П`ятниця_
8.00чОснови архiтектури358лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
8.00зОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
9.30зТехнологiя будiвельного 309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00чВища математика519практикаВищ.математик
ЛОГ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова526практикаIноземн.мови
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Хорсева Л.Ю.
9.30зЕкономiчна теорiяв106практикаЕк.теор.,права
11.00Iноземна мова513практикаIноземн.мови
13.00Технологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
_Середа_
8.00Будiвельнi матерiали279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
9.30Макроекономiкав401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Четвер_
9.30чВища математика519практикаВищ.математик
9.30зМакроекономiкав301практикаЕк.теор.,права
11.00чЕкономiчна теорiяв401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
11.00зБудiвельнi матерiали165практикаТБМ,вир.та
конс
13.00зОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
_П`ятниця_
8.00чОснови архiтектури358лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30зТехнологiя будiвельного 309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Психологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Складановська
пол.М.Г.
МЕ-16-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова408б, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iсторiя та культура Українив501лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Хорсева Л.Ю.
11.00зНацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_Середа_
9.30Макроекономiкав401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Дiлова iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
14.30Економiка зарубiжних країнв505лекцiяМiжнар.економiдоц.Вовк М.С.
_Четвер_
11.00чНацiональна економiкав603практикаЕк.теор.,права
11.00зВища математика519практикаВищ.математик
13.00чМакроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
14.30Iноземна мова222, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
8.00чЄвропейська iнтеграцiяв501лекцiяМiжнар.економiдоц.Вовк М.С.
8.00зЄвропейська iнтеграцiяв501практикаМiжнар.економi
11.00Iноземна мова452, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
МЕ-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова408б, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iсторiя та культура Українив501лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Хорсева Л.Ю.
11.00зНацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Економiка зарубiжних країнв505лекцiяМiжнар.економiдоц.Вовк М.С.
_Середа_
8.00Дiлова iноземна мова408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Макроекономiкав401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Четвер_
11.00чНацiональна економiкав603практикаЕк.теор.,права
11.00зВища математика519практикаВищ.математик
13.00чМакроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
14.30Iноземна мова222, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30чЄвропейська iнтеграцiяв505лекцiяМiжнар.економiдоц.Вовк М.С.
9.30зЄвропейська iнтеграцiяв505практикаМiжнар.економi
11.00Iноземна мова452, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
МЕН-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова516а, 525практикаIноземн.мови
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова513, 516практикаIноземн.мови
9.30чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Хорсева Л.Ю.
11.00Технологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
13.00зЕкономiчна теорiяв106практикаЕк.теор.,права
_Середа_
8.00Будiвельнi матерiали279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
9.30Макроекономiкав401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Четвер_
9.30чОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
9.30зБудiвельнi матерiали165практикаТБМ,вир.та
конс
11.00чЕкономiчна теорiяв401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
11.00зМакроекономiкав106практикаЕк.теор.,права
13.00чВища математика519практикаВищ.математик
_П`ятниця_
8.00чОснови архiтектури358лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30зТехнологiя будiвельного 309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Психологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Складановська
пол.М.Г.
ОА-16-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Макроекономiкав505лекцiяОЕ i УППдоц.Турко М.О.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iноземна мова408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00зНацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iноземна мова405практикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
8.00Будiвельнi матерiали279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
9.30Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00чМакроекономiкав400практикаОЕ i УПП
13.00зНацiональна економiкав401практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30чТехнологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
9.30зДемографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00чВища математика322блекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
11.00зТехнологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
13.00Iноземна мова408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
8.00чОснови архiтектури358лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30чОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
9.30зТехнологiя будiвельного 309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00чБудiвельнi матерiали165практикаТБМ,вир.та
конс
11.00зВища математика519практикаВищ.математик
ОА-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Макроекономiкав505лекцiяОЕ i УППдоц.Турко М.О.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iноземна мова (1подгр.)409практикаIнт.навч.iн.мов
11.00зНацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iноземна мова (2подгр.)в703практикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
8.00Будiвельнi матерiали279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
9.30Iноземна мова452а, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00чМакроекономiкав400практикаОЕ i УПП
13.00зНацiональна економiкав401практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30чТехнологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
9.30зДемографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00чВища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00зТехнологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
_П`ятниця_
8.00чОснови архiтектури358лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30чОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
9.30зТехнологiя будiвельного 309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00чБудiвельнi матерiали165практикаТБМ,вир.та
конс
11.00зВища математика519практикаВищ.математик
ФIН-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова513, 516, 525практикаIноземн.мови
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Технологiя будiвельного 309апрактикаТехн.будiв.вир.
виробництва
11.00зНацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00зНацiональна економiкав401практикаЕк.теор.,права
_Середа_
8.00Будiвельнi матерiали279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
9.30Макроекономiкав401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова513, 516, практикаIноземн.мови
516а
_Четвер_
9.30чМакроекономiкав1002практикаЕк.теор.,права
9.30зДемографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00чВища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00зОснови архiтектури427апрактикаАрхiтектури
13.00чБудiвельнi матерiали165практикаТБМ,вир.та
конс
_П`ятниця_
8.00чОснови архiтектури358лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30зТехнологiя будiвельного 309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00зВища математика522практикаВищ.математик
Копія від 29.05.2017