Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 2.

АДА-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Вовченко М.Г.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Кураторська годинаФiзвиховання
13.00чБудiвельна механiкав105практикаБуд.мех.та ОМ
_Вiвторок_
9.30чБудiвельна технiка та д.м.о.283лекцiяБудiв.машиндоц.Хожило М.Є.
9.30зБудiвельна технiка та д.м.о.283практикаБудiв.машин
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
_Середа_
8.00зБудiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
9.30Iнженерна геологiяв906лекцiяО та Ф
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Сторожук М.А.
конс
11.00Опiр матерiалiв i осн.теор.пружн. в102лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
та пластичн.
13.00зОпiр матерiалiв i осн.теор.пружн. в102лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
та пластичн.
_П`ятниця_
8.00чIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
9.30Опiр матерiалiв i осн.теор.пружн. в102практикаБуд.мех.та ОМ
та пластичн.
11.00Економiчна теорiяв501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
ЗУК-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Геодезiя419 / 502практикаЗемлевп.,буд.д
9.30Фiзичне вихованняЗемлевп.,буд.д
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Геодезiя418лекцiяГеодез.доц.Iшутина Г. С.
11.00Земельне правов106лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
13.00чЗемельне правов401лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
_Середа_
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00чЕлектроннi геодезичнi прилади422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Бєгiчев С.В.
13.00зЕлектроннi геодезичнi прилади422практикаЗемлевп.,буд.д
_Четвер_
9.30Українська мовав602практикаУкраiнознавств
11.00Математична обробка геод. вим.418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Могильний С.Г.
13.00Математична обробка геод. вим.418практикаЗемлевп.,буд.д
_П`ятниця_
9.30Основи монiторингу пр.418лекцiяЗемлевп.,буд.дст.в.Гудзь Л.М.
11.00Економiчна теорiяв501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
КН-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Комп`ютерна схемотехнiка та а/к.116практикаПрикл.математ.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Чисельнi методи116практикаПрикл.математ.
_Вiвторок_
9.30Чисельнi методи328блекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
11.00Теоретична механiка423лекцiяТеор.механiки
13.00чТеорiя ймовiрностей327лекцiяПрикл.математ.доц.Цибрiй Л.В.
13.00зТеорiя ймовiрностей116практикаПрикл.математ.
_Середа_
8.00чТеорiя алгоритмiв116практикаПрикл.математ.
9.30чХiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00зТеоретична механiка521практикаТеор.механiки
14.30зХiмiя214практикаХiмii
_Четвер_
8.00чУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Сторожук М.А.
конс
11.00чУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
11.00зБудiвельне матерiалознавство270лекцiяТБМ,вир.та проф.Сторожук М.А.
конс
13.00Гуманiтарний блокв701лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
_П`ятниця_
8.00Комп`ютерна схемотехнiка та а/к.324лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
9.30Теорiя алгоритмiв324лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00Економiчна теорiяв501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
ЛIБ.БП-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Вовченко М.Г.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00чБудiвельна механiкав105практикаБуд.мех.та ОМ
13.00зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
_Вiвторок_
8.00Опiр матерiалiвв102лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Вовченко М.Г.
9.30чБудiвельна технiка та д.м.о.283лекцiяБудiв.машиндоц.Хожило М.Є.
9.30зБудiвельна технiка та д.м.о.283практикаБудiв.машин
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
_Середа_
8.00зБудiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
9.30Iнженерна геологiяв906лекцiяО та Ф
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
8.00Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Сторожук М.А.
конс
11.00Архiтектура будiвель та споруд427блекцiяАрхiтектуриас.Литвин О.Є.
_П`ятниця_
8.00чIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
11.00Економiчна теорiяв501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
ОП-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чПотенцiйно небеспечнi в1303лекцiяБЖДдоц.Капленко Г.Г.
технологii
8.00зПотенцiйно небеспечнi в1303практикаБЖД
технологii
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чПсихологiя працiв1303лекцiяБЖДдоц.Рабiч О.В.
9.30Психологiя працiв1303лекцiяБЖДдоц.Рабiч О.В.
11.00Теоретична механiка423лекцiяТеор.механiки
_Середа_
9.30Охорона працiв1303лекцiяБЖДдоц.Шаломов В.А.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00Теоретична механiка521практикаТеор.механiки
_Четвер_
8.00Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
9.30зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
11.00Архiтектура будiвель та споруд427блекцiяАрхiтектуриас.Литвин О.Є.
13.00Гуманiтарний блокв701лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
_П`ятниця_
11.00Економiчна теорiяв501лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
Копія від 05.05.2017