Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 3.

ВВ-14
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Санiтарно-технiчне обладнення 012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
будинкiв
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Насоснi та повiтродувнi станцii012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
11.00Споруди та обладнання ВВ012лекцiяГiдравлiкидоц.Шарков В.В.
_Середа_
8.00чСпоруди та обладнання ВВ012практикаГiдравлiки
9.30Гуманiтарний блок353лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
11.00чМiськi iнженернi мережiв202лекцiяСис.ан. та ст.в.Березюк Г.Г.
мод.у ТГП
11.00зМiськi iнженернi мережiв202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
13.00чСпоруди та обладнання ВВ012практикаГiдравлiки
_Четвер_
9.30Фiлософiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00зСпоруди та обладнання ВВ012практикаГiдравлiки
_П`ятниця_
9.30Фiзична та колоiдна хiмiя214лекцiяХiмiiдоц.Амiруллоєва Н.В.
11.00чСпоруди та обладнання ВВ012лекцiяГiдравлiкидоц.Нечитайло М.П.
ЕКО-14
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чЕкологiчний iнжинiринг в буд-вiв101лекцiяЕкологiiдоц.Корабльова А.I.
9.30Урбоекологiяв301лекцiяЕкологiiст.в.Гiльов В.В.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00Монiторiнг довкiлляв101лекцiяЕкологiiдоц.Тимошенко О.А.
13.00зЛандшафтна екологiяв101практикаЕкологii
_Середа_
9.30чГуманiтарний блок353лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
11.00Гiдравлiка та гiдротехнiчни 012лекцiяГiдравлiкидоц.Нєстерова О.В.
споруди
13.00чУрбоекологiяв101лекцiяЕкологiiст.в.Гiльов В.В.
_Четвер_
9.30Фiлософiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00Основи фiзикi та хiмii навкол. в205лекцiяЕкологiiдоц.Вергун О.О.
середовища
13.00зЛандшафтна екологiяв101практикаЕкологii
_П`ятниця_
9.30чЕкономiка природокористуванняв101лекцiяЕкологiiас.Полторацька В.М.
11.00чЕкономiка природокористуванняв106практикаЕкологii
11.00зПриродоохоронне в106лекцiяОЕ i УППдоц.Макарова Г.С.
законодавство та ек. право
ТБК-14
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Математичнi методи 270лекцiяПроф. кафедридоц.Дехта Т.М.
розв*язування iнж. задач
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00Технологiя будiвельного 319лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Мартиш О.П.
виробництва
13.00чТехнологiя будiвельного 319практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
_Середа_
9.30Гуманiтарний блок353лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
11.00В*яжучi речовини270лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н. С.
конс
13.00зВ*яжучi речовини270практикаТБМ,вир.та
конс
_Четвер_
9.30В*яжучi речовини270практикаТБМ,вир.та
конс
11.00чВ*яжучi речовини270лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н. С.
конс
_П`ятниця_
8.00зIнтелектуальна власнiстьв608лекцiяУкраiнознавствдоц.Перетокiн А.Г.
9.30Будiвельнi конструкцiiв302лекцiяЗБКдоц.Гуслиста Г. Е.
ТГПВ-14-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зМонiторiнг довкiлля та iншi в1202практикаО та В
методи охорони бiос.
9.30Опаленняв1201лекцiяО та Вдоц.Петренко В. О.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чМонiторiнг довкiлля та iншi в1201лекцiяО та Впроф.Полiщук С.З.
методи охорони бiос.
11.00Теплопостачання353лекцiяСис.ан. та доц.Солод Л.В.
мод.у ТГП
13.00чТеплопостачанняв202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
13.00зГiдравлiчнi i аеродинамiчнi в1202практикаО та В
машини
_Середа_
9.30Гуманiтарний блок353лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
11.00чОснови менеджменту i в501лекцiяМУП i Лпроф.Поповиченко I.В.
маркетингу
13.00чВентиляцiяв1206практикаО та В
13.00зОпаленняв1202практикаО та В
_Четвер_
9.30Фiлософiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00Гiдравлiчнi i аеродинамiчнi в1201лекцiяО та Вдоц.Петренко А. О.
машини
13.00чАеродинамiка вентиляцiiв1206практикаО та В
_П`ятниця_
8.00чОпаленняв1202практикаО та В
9.30Аеродинамiка вентиляцiiв1201лекцiяО та Вас.Каспiйцева В.Ю.
11.00Вентиляцiяв1201лекцiяО та Впроф.Скрипнiков В.Б.
ТГПВ-14-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чМонiторiнг довкiлля та iншi в1202практикаО та В
методи охорони бiос.
9.30Опаленняв1201лекцiяО та Вдоц.Петренко В. О.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чМонiторiнг довкiлля та iншi в1201лекцiяО та Впроф.Полiщук С.З.
методи охорони бiос.
11.00Теплопостачання353лекцiяСис.ан. та доц.Солод Л.В.
мод.у ТГП
13.00зТеплопостачанняв202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
_Середа_
9.30Гуманiтарний блок353лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
11.00чОснови менеджменту i в501лекцiяМУП i Лпроф.Поповиченко I.В.
маркетингу
13.00чГiдравлiчнi i аеродинамiчнi в1202практикаО та В
машини
13.00зВентиляцiяв1206практикаО та В
_Четвер_
9.30Фiлософiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00Гiдравлiчнi i аеродинамiчнi в1201лекцiяО та Вдоц.Петренко А. О.
машини
13.00чОпаленняв1202практикаО та В
13.00зАеродинамiка вентиляцiiв1206практикаО та В
_П`ятниця_
8.00зОпаленняв1202практикаО та В
9.30Аеродинамiка вентиляцiiв1201лекцiяО та Вас.Каспiйцева В.Ю.
11.00Вентиляцiяв1201лекцiяО та Впроф.Скрипнiков В.Б.
Копія від 09.03.2017