Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 2.

ЕКО-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зЛандшафтна архiтектура427апрактикаЕкологii
9.30Ландшафтна архiтектура427алекцiяАрхiтектуридоц.Саньков П.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Вiвторок_
9.30Грунтознавствов1207лекцiяЕкологiiас.Щербак О.С.
11.00зГрунтознавствов1207лекцiяЕкологiiас.Щербак О.С.
_Середа_
9.30зЕколог.аспекти виробн.будiв. 271практикаТБМ,вир.та
мат-лiв,вир. та констконс
11.00Еколог.аспекти виробн.будiв. 271лекцiяТБМ,вир.та доц.Савiн Ю.Л.
мат-лiв,вир. та констконс
_Четвер_
9.30Аналiтична хiмiя та санiтарно-217лекцiяХiмiiдоц.Амiруллоєва Н.В.
хiмiч.аналiз
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00Екотрофологiяв205лекцiяЕкологiiдоц.Яковишина Т.Ф.
_П`ятниця_
8.00зУкраїнська мовав603практикаУкраiнознавств
9.30Фiтомелiорацiяв306алекцiяЕкологiiдоц.Макарова В.М.
11.00чФiтомелiорацiяв306апрактикаЕкологii
11.00зАналiтична хiмiя та санiтарно-214практикаХiмii
хiмiч.аналiз
ТБК-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Теоретична механiка423лекцiяТеор.механiкидоц.Дьомiн Г.К.
9.30Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Вiвторок_
8.00Теоретична механiка423практикаТеор.механiки
9.30Опiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
11.00чАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
_Середа_
9.30чОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
11.00чОснови менеджменту i в501лекцiяМУП i Лпроф.Поповиченко I.В.
маркетингу
11.00зАрхiтектура будiвель та споруд427блекцiяАрхiтектуриас.Литвин О.Є.
13.00зАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
_Четвер_
9.30Фiлософiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_П`ятниця_
9.30Будiвельне матерiалознавство162лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00чБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
ТБК-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Теоретична механiка423лекцiяТеор.механiкидоц.Буратинський А.П.
9.30Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Вiвторок_
8.00Теоретична механiка423практикаТеор.механiки
9.30Опiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
11.00чАрхiтектура будiвель та споруд427блекцiяАрхiтектуриас.Литвин О.Є.
_Середа_
9.30чОпiр матерiалiвв105лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
11.00чОснови менеджменту i в501лекцiяМУП i Лпроф.Поповиченко I.В.
маркетингу
11.00зАрхiтектура будiвель та споруд427блекцiяАрхiтектуриас.Литвин О.Є.
13.00зАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
_Четвер_
9.30Фiлософiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_П`ятниця_
9.30Будiвельне матерiалознавство162лекцiяПроф. кафедрист.в.Мосьпан В.I.
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
ТГПВ-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Теоретична механiка423лекцiяТеор.механiкидоц.Буратинський А.П.
9.30Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Вiвторок_
8.00Теоретична механiка423практикаТеор.механiки
9.30Тепломасообмiнв205лекцiяСис.ан. та проф.Сокуренко В.I.
мод.у ТГП
_Середа_
8.00зСАПР та комп`ютернi технологii1006практикаОВ
9.30зОпiр матерiалiвв102лаб.роботаБуд.мех.та ОМ
11.00зIнженерна геологiяв906лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
13.00зТепломасообмiнв202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
_Четвер_
8.00Опiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
9.30Санiтарно-гiгiеничнi основи в1202лекцiяО та Вас.Каспiйцева В.Ю.
спецiальности
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00зСАПР та комп`ютернi технологii1006лекцiяОВдоц.Ляховецька М.М.
9.30чСАПР та комп`ютернi технологii1006практикаОВ
9.30зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
11.00чСАПР та комп`ютернi технологii1006лекцiяОВдоц.Ляховецька М.М.
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
ТГПВ-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Теоретична механiка423лекцiяТеор.механiкидоц.Буратинський А.П.
9.30Опiр матерiалiв423практикаТеор.механiки
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Вiвторок_
8.00Теоретична механiка423практикаТеор.механiки
9.30Тепломасообмiнв205лекцiяСис.ан. та проф.Сокуренко В.I.
мод.у ТГП
_Середа_
8.00зСАПР та комп`ютернi технологii1006практикаО та В
9.30зОпiр матерiалiвв102практикаТеор.механiки
11.00зIнженерна геологiяв906лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
13.00зТепломасообмiнв202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
_Четвер_
8.00Опiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
9.30Санiтарно-гiгiеничнi основи в1202лекцiяО та Вас.Каспiйцева В.Ю.
спецiальности
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00зСАПР та комп`ютернi технологii1006лекцiяОВдоц.Ляховецька М.М.
9.30чСАПР та комп`ютернi технологii1006лекцiяОВдоц.Ляховецька М.М.
9.30зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
11.00чСАПР та комп`ютернi технологii1006практикаО та В
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
Копія від 09.03.2017