ДВНЗ "Придніпровська державна
академія будівництва та архітектури"

EngРусУкр

Факультет промислового і цивільного будівництва

Документ без названия Подпись:

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність є невід'ємною складовою в підготовці висококваліфікованих фахівців, які вільно орієнтуються у вітчизняних та зарубіжних технологіях, добре знайомих з світової будівельної практикою, що володіють широким кругозором і конкурентоспроможних на світовому ринку праці.
Основними напрямками міжнародної діяльності є:

  • організація щодо участі професорсько-викладацького складу в міжнародних семінарах, конференціях, симпозіумах та інших наукових міжнародних заходах;
  • обмін викладачами для підвищення кваліфікації;
  • проведення спільних наукових досліджень;
  • організація міжнародних семінарів, круглих столів, конференцій, форумів для студентів, молодих вчених і викладачів;
  • спільне публікації в наукових журналах і збірниках праць.

Для викладачів, аспірантів і студентів постійно ведеться робота з підбору стипендіальних та грантових програм на проведення досліджень і навчання за кордоном.
В рамках реалізації міжнародних договорів із зарубіжними вузами-партнерами в програмах з міжнародним обмінам щорічно беруть участь студенти, аспіранти та викладачі академії. У міжнародних програмах додаткової освіти, підвищення кваліфікації та стажуваннях беруть участь понад 100 викладачів академії. Більше 300 студентів і викладачів ДВНЗ ПДАБА щорічно беруть участь у міжнародних конференціях, семінарах виставках, симпозіумах.
Академія бере участь у програмах Європейського Союзу Tempus та Erasmus Mundus, а також у багатьох міжнародних проектах і програмах, що реалізуються за підтримки Європейських фондів, Агентств, Посольств та ін.
Академія встановлює і підтримує зв'язки з дипломатичними представництвами інших держав, тісно співпрацює з Посольством Франції в Україні, Посольство Конго в РФ, Посольством Габону в РФ, Посольством Гвінеї в РФ, Асоціацією культурного українсько-китайського співдружності, Посольством Туркменістану в Україні, Українським Бізнес-Центром (Республіка Узбекистан).
В даний час в ДВНЗ ПДАБА навчаються іноземні студенти з 25 країн світу: Алжиру, Анголи, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Габону, Гвінеї, Конго, Кот-д'Івуар, Камеруну, Казахстану, Китаю, Малі, Марокко, Нігерії, Росії, Судану, Таджикистану, Туркменістану, Тунісу, Узбекистану.


© ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", 1997–2017

49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а. Тел. +38 (056) 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua


Афиша Днепропетровска